Güvenli ve Dinamik Web Hosting

Güvenli ve Dinamik Web Hosting

WordPress web sitelerinin amacı sadece tasarım değildir. Arama hızı ve ölçeklenebilirliği belirleyici özelliklerindendir. Bu durum tamamıyla servis sağlayıcınızın size nasıl imkanlar sunduğu ile doğru orantılıdır. Güvenli ve Dinamik Web Hosting önceliğiniz olmalıdır.

Web hosting ve web site arasındaki başarı çoğu zaman önemsenmez; işletme sahiplerinin önemsedikleri web sitesinin fonksiyonlarının ve işlevselliğinin önemidir. Gerçekte ise WordPress ile başlarken birbiri ile ilişkili dört temel fonksiyon vardır. Tüm temel fonksiyonlar web sitenizin ne kadar iyi bir performansa sahip olduğu ve aynı zamanda nasıl bir servis sağlayıcısından geldiği konusunda belirleyicidir.

[include-page id=’18525′]

 

Güvenlik

Yüksek güvenlik sunan bir servis sağlayıcısı hayati önem taşımaktadır. Birçok kobi ( küçük ve orta büyüklükteki işletme ) sahibi, şirket büyüklüklerinden dolayı hackerların hedefinde olduklarını zannederler. Bu durumu yanlış yorumlama olarak değerlendirebiliriz. Gerçekte hackerlar küçük ya da büyük çeşitli web sitesini ele geçirmek için aynı yöntemleri kullanırlar. Yani tüm web sitesi sahipleri aynı risk altındadır.

Sizi tehdit edebilecek bir dizi potansiyel tehdit vardır; isimlerin, kredi kartı bilgilerinin, müşteri detaylarının, adreslerinin çalınması gibi. Web sitenize bir tür virüs bulaştırılarak veya kötü amaçlı yazılım yükletilerek web sitenizin çökmesini sağlayabilirler.

Eğer websiteniz kasıtlı olarak birileri tarafından çökertilmiş, kullanım dışı bırakılmış ve müşteri bilgileri ele geçirilmiş ise siz bu durumda mevcut müşteri satışlarını kaybedebileceğinizi ve gelir kaybına neden olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Aynı zamanda arama motorlarındaki yerinizin ne durumda olacağını da düşünmek bile istemezsiniz.

 

Arama Sıralaması

Aranma sıralaması belirlenmek amacıyla arama motorları optimizasyonu her gün yapılmaktadır. Bu sebepten, eğer siteniz çöktüğü zaman insanlar sizi ziyaret etmek istiyor fakat ulaşamıyorlarsa, kara leke almanız ve daha aşağılarda yer almanız durumu ortaya çıkabilir.

Güvenlik açıkları arama sıralamasına etki edecek tek etmen değildir. Google web hiyerarşisinde sayfanın yüklenme hızı da belirleyici ve özellikli bir niteliktir.

 

Hız

Artan çıkma oranları, yani bir sayfayı gördükten sonra terk eden ziyaretçi oranlarının fazlalığı, yavaş ve verimsiz web sitesinin bir neticesidir. Web sitenizin yüklenmesi dört saniyeden uzun ise ziyaretçi çıkması durumunda bir daha sitenize dönmeyecektir. Bu sebeple web sayfalarını hızlı yükleyebilen güçlü bir servis sağlayıcısı çözümü önemlidir.

 

Ölçeklenebilirlik

World press web siteleri için odalara ihtiyaç vardır. Yani artan yük taleplerine doğru ölçülerde karşılanması gereksinimine ihtiyaç vardır. Eğer web sitenizin ihtiyaçlarına çözüm bulamaz ve kendinizi sıkışmış hissederseniz ya da sayfa yükleme hızınız engellenmişse, Cloudnames yüksek güvenlik ve sınırsız ölçeklenebilirlik sunmaktadır. Bu sebeple Amazon ve Google’a çözüm ortağı olarak güçlü ve hızlı, kanıtlanmış bulut tecrübemizi kullandığımızı, endişeleri yok ederek doğru çözümler geliştirdiğimizi belirtmek isteriz.

Rekabetçi fiyatlar ile en iyi teknolojiyi sunmaya çalışan Cloudnames sizleri, diğer web barındırma sağlayıcıları gibi fiziksel giderleri karşılamak zorunda bırakmaz.

 

Cloudnames’te ne yapıyoruz?

CNcanhelp-300x269Cloudnames, Online platformda en iyisi olmanız için gereken her şey için size yardım edebilecek bir dijital ajanstır. Dijital stratejinizi, web sitesiniz, sosyal medya hesaplarınızı, dijital pazarlama çalışmalarınızı, satış ve pazarlama otomasyonunuzu ve bunun gibi tüm karmaşık teknik detayları sizin yerinize yönetebilir, gelirinizi artıran etkili bir büyüme adına size yardımcı olabiliriz.

Web sitenizin yönetimini devralıyor ve düzenli aralıklarla güvenlik ve güncelleştirilmesini de sağlıyoruz. Bununla birlikte, Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlamanın, gibi ihtiyacınız olan tüm dijital pazarlama çalışmalarını sizin için yönetebiliriz.

 

[include-page id=’18540′]

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız:

Web Hosting Nedir ve Neden İhtiyaç Duyarız

Etkileyici Varış Sayfaları Nasıl Oluşturulur?

Websitesi Trafiğini Artırmanın Etkileyici ve Kolay Yolları

Sizin web hosting hakkındaki görüşleriniz neler? Lütfen yorumlarınızı ve deneyimlerinizi bizimle, yazımızı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!