Daha iyi dönüşümler için yeni pazarlama araçları

Yeni Pazarlama Araçları ile Daha İyi Dönüşümler

Her gün piyasaya sürülen yeni Pazarlama Araçları ile neyin trend neyin çöp olduğunu bilmek zor olabiliyor. Doğru uygulamalar sosyal medya hayatınızı kolaylaştırabilir ama aynı zamanda zaman alıcı ve sıkıcı hale gelebilir. Size yardımcı olmak için pazardaki en iyi en yeni pazarlama araçları listesi oluşturduk.

Mobil uygulamalar tüketiciler arasında oldukça popüler. ClickFox ‘a göre mobil uygulama kullanan kullanıcıların %30 ’u bankacılık işlemleri, %26’sı seyahat, %16’sı yemek için mobil uygulamaları kullanıyor.

‘Mobil bir platform değil, bir davranış şekli. Araçları düşünmeyin, içeriği düşünün. Birçok mobil kullanımı aslında ev içinde gerçekleşiyor. İçeriği nasıl tükettiğimizin davranış biçimi sadece toplu taşıma araçlarında değil, evde koltukta da değişiyor.’ diyor Pace’de İçerik Operasyonları Yöneticisi olan Craig Waller.

İlginç olarak, birçok işletme mobil uygulamaların tüm potansiyelini kullanamıyor. Katılımcıların %60’ı yardımcı servisler veya işle alakalı görevler için hiçbir zaman mobil uygulamalar kullanmadıklarını belirtiyorlar. Bu kalan %40’ın pazarlama eforlarınızı çevirecek yararlı uygulamaları kaçırıyorlar demek.

Bu sayılara bakarak mobil kullanıcılar için mobil uygulamaların çok önemli olduğunu görüyoruz. Büyüklüğü ne olursa olsun, tüm işletmeler; müşteri hizmetleri, destek, etkileşim ve müşteri sadakatini artırmak için kullanabilirler.

 • Uygulama içi öneriler
 • Sosyal paylaşım seçenekleri
 • Kampanya ve etkinlik bildirimleri
 • Anlık geri bildirim mekanizması
 • Tek tuşla arama ve konum belirleme
 • Anlık bildirimler
 • İnteraktif ve öğrenme

Bu departmanda olanlar için önemli dönüşümler ile pazarlama stratejinizin bir parçası olarak kullanabileceğiniz Yeni Pazarlama Araçları.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

Yeni Pazarlama Araçları Listemiz…

Flixel Cloud

Flixel görsel hikaye anlatımı için inanılmaz araçlar sunuyor. Sosyal medya pazarlaması için mükemmel üç ana ürünü uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

Cloudnames, yeni pazarlama araçları ile daha iyi dönüşümler. Flixel görsel hikaye anlatımı için inanılmaz araçlar sunuyor.

Mac için Cinemagraph Pro

Cinemagraph Pro çok hızlı ve kolay üretmenizi sağlıyor. Kolaylıkla bir video ekleyin, stil
çerçevesi seçin ve hareketi direkt olarak ekranda çizin. Sinemagrafınız birden bire Cloudnames, yeni pazarlama araçları ile daha iyi dönüşümler. Cinemagraph Pro çok hızlı ve kolay üretmenizi sağlıyor.canlanıyor. Yayın kalitesinde dışa aktarın veya flixel.com’a yükleyin ve kolaylıkla dünya ile paylaşın. Bu ürün 2014 Apple Tasarım Ödülleri kazananı oldu.

iOS için Cinemagraph

iPhone, iPad veya iPad Pro’nuzu inanılmaz bir mobil sinemagraf stüdyosuna çevirin. Bir sahne çekin yada video ekleyin ve sinemagrafınız için istediğiniz alanı boyayın. Kırpın, görseli ayarlayın ve anında sosyal ağlarda ve internette HD olarak paylaşın. Ya da sinemagraflarınızı 4K videolar olarak ve Canlı Fotoğraflar olarak dışa aktarın.

Mac için Persecond

Güzel ve hızlandırılmış videoların yapımı hiç bu kadar kolay olmamıştı. Görsel serisini yükleyin, uzunluğunu kırpın, hızı ayalayın, yönü tekrar oynatın ve hazırsınız. Yayın kalitesinde dışa aktarın. Ücretsiz deneme sürümünüz için Flixel’in web sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Ripl

Cloudnames, yeni pazarlama araçları ile daha iyi dönüşümler. Ripl kitlenizle sosyal medyadan etkileşime geçebileceğiniz yeni ve heyecan verici bir yol sunuyor.Ripl ile kolaylıkla göz alıcı paylaşımlar yaratabilir ve onları Facebook, Twitter ve Instagram’da paylaşabilirsiniz.

‘Kitlenizle sosyal medyadan etkileşime geçebileceğiniz yeni ve heyecan verici bir yol sunuyor. Bu sosyal ağ uygulaması işletmeler ve bloglar için harika.’- Jeremy McGinty, iOSetc.com’un Kurucu ve Yöneticisi.

Bu üç adımla:

 1. Paylaşımlarınıza Fotoğraf ve/veya metin ekleyin.
 2. Bir tasarım seçin ve stili özelleştirin.
 3. Manşet yazın, hashagler ekleyin ve paylaşın!

Basitlik ve yaratıcılığın en iyi kombinasyonunu bir pakette sunuyor. Kolay, hızlı, kullanımı basit ve etkileşimli içerik sunmanızı sağlıyor.

Unutmayın, müşteri memnuniyeti ve müşteriyi elde tutma tüm işletmelerin altında yatan hedeftir. Mutlu bir müşteri sizden devamlı alışveriş yapar ve diğerlerine de sizi önerir, bu paha biçilmezdir. Ripl sizin takipçileriniz ile iyi iletişimde kalmanızı sağlar ve yaratıcı reklamlarınızı ve daha fazla potansiyel müşteri ihtiyaçlarınızı etkili bir biçimde birleştirir.

Yubl

Cloudnames, yeni pazarlama araçları ile daha iyi dönüşümler. Yubl’ın kurucularının en fazla arzu edilen yeni jenerasyon sosyal ağı ve mesajlaşma platfomu olmak gibi bir hedefleri var.Yubl’ın kurucularının en fazla arzu edilen yeni jenerasyon sosyal ağı ve mesajlaşma platfomu olmak gibi bir hedefleri var. Yubl daha yeni İngiltere’de Skype, Pinterest, LinkedIn ve Periscope’u geçerek dördüncü en çok indirilen ücretsiz uygulama oldu. Başarıları oldukça detaylı arayüzleri ve üç ana basit ama etkili kullanıcı arayüz alanlarına dayanıyor:

Özel: birebir yada sadece davetiye ile katılabilinen grup
Tüm sosyal ağda açık forum (ünlüler ve markalar dahil)
Keşfet: Ünlüler ve markalar gibi diğer kullanıcıları arayarak bulabilmek için

Yubl gibi uygulamalar doğal olarak ‘yapışkanlık’ için kuruluyor. Düzenli olarak bildirimler ve sosyal paylaşımlar uygulamanızı müşterinizin ön sıralarında tutarak daha derin bir ilişki kuracaktır. Markanızın mesajını etkili olarak yaymak için bu platformun kullanımının ideal olduğunu düşünüyoruz! Tüm özellikler için Yubl’ın web sitesini ziyaret edin.

CoSchedule

CoSchedule ne tür pazarlama yaparsanız yapın mükemmel bir araç. Tüm İçerik Pazarlama süreciniz için bir merkez. Tüm içerik pazarlama stratejinizi bir yerde etkili olarak organize edebilirsiniz. Ekibinizle işbirliği yapın. Hem içerik hem de sosyal medya kampanyalarınızı yönetin.

Cloudnames, yeni pazarlama araçları ile daha iyi dönüşümler. CoSchedule ne tür pazarlama yaparsanız yapın mükemmel bir araç.

Ayrıca projelerin hepsini kontrol etmek için tek bir takvim ile yürütebilirsiniz. CoSchedule’u tüm pazarlama sürecinizi yönetmek için düşünebilirsiniz. Takımızını sorumlu tutabilir ve dağıtılmış takımlardaki işleri daha hızlı yönetebilirsiniz.

REX

Rex, arkadaşlarınızla favori filmler, müzik, kitaplar, videolar, restaurantlar, barlar, seyahat noktaları ve dilediğiniz her şeyi paylaşmayı kolaylaştıran bir uygulama.

Önerilenleri okuyabilir ve ağınızla paylaşabilir, kaydedebilir, ağınızda neyin trend olduğuna bakabilir, harita görünümünden neyin trend olduğuna bakabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Cloudnames, yeni pazarlama araçları ile daha iyi dönüşümler. Rex, arkadaşlarınızla favori filmler, müzik, kitaplar, videolar, restaurantlar, barlar, seyahat noktaları ve dilediğiniz her şeyi paylaşmayı kolaylaştıran bir uygulama.

Birinin film önerdiğini gördüğünüzde Rex ile bağlantılı API’ler filmi nerede çevrimiçi olarak izleyebileceğinizi gösterir. iTunes, Netflix, Vudu veya diğer yayın hizmetleri olabilir.

Aynı şey müzik ve kitaplar için de geçerli. Eğer bir albüm Spotify ve Apple Müzik’te mevcutsa bu iki seçenekte siz bir öğenin görüntüsüne tıkladığınızda gelir. Restaurant önerileri web sitesine hızlı erişime, yer haritasına ve eğer mevcutsa hızlı rezervasyon için olan tablosunu açar. Bu pazarlamacılar için çok kullanışlı olabilir!

Şimdi Mobil Uygulamaların artılarını özetleyelim:

 • Hazır geribildirim sağlar, güven inşa eder ve müşterileri kaybı rakamlarını azaltır.
 • Sık kullanan müşterileri özel teklif ve katılımlar için rozetlerle ödüllendirerek sürekli ziyaret ve müşteri sayısını arttırır.
 • Müşteri deneyimini ve satışları, paha biçilemez verilerle geliştirir. Örneğin müşterilerin sıklıkla verdikleri tepkiler ve müşteri ziyaretlerinin arasındaki zamanı ölçerek müşteri sadakatinin genel bir resmini çizer.

Cloudnames’te ne yapıyoruz?

CNcanhelp-300x269Cloudnames, Online platformda en iyisi olmanız için gereken her şey için size yardım edebilecek bir dijital ajanstır. Dijital stratejinizi, web sitesiniz, sosyal medya hesaplarınızı, dijital pazarlama çalışmalarınızı, satış ve pazarlama otomasyonunuzu ve bunun gibi tüm karmaşık teknik detayları sizin yerinize yönetebilir, gelirinizi artıran etkili bir büyüme adına size yardımcı olabiliriz.

Web sitenizin yönetimini devralıyor ve düzenli aralıklarla güvenlik ve güncelleştirilmesini de sağlıyoruz. Bununla birlikte, Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlamanın, gibi ihtiyacınız olan tüm dijital pazarlama çalışmalarını sizin için yönetebiliriz.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

İlginizi çekebilecek diğer makaleler

Teknoloji haberleri ile ilgileniyorsanız lütfen blog sayfamızı takip edin. Yapay zeka teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum köşemizden bizi bilgilendirin ve aşağıdaki ikonu tıklayarak makalemizi arkadaşlarınızla paylaşın. Unutmayın, paylaşmak önemsemektir![/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!