Dijital kanallarda görünürlük birçok yeni müşteri getirebilir

Dijital kanallarda görünürlük, web sitelerinize daha fazla trafik sağlar. Doğru optimize edilmiş içerikle, hedef kitlenizden sizi bir Google aramasında bulacak birçok ziyaretçi çekebilirsiniz. Tüm B2B satın alımlarının% 93’ü bir aramayla başlar * Sosyal medya ve e-posta, hedef kitlenize ulaşmanıza yardımcı olabilecek diğer dijital kanal örnekleridir.

Pazarlama müdürü veya girişimcinin dijital pazarlamaya başlamak için çözmesi gereken ilk görev şudur: Ziyaretçileri potansiyel müşterilere veya müşterilere dönüştüren iyi web siteleri.

Bir sonraki zorluk, hedef kitleden web sitelerine trafik çekmek. Potansiyel yeni müşterilere ulaşmak için kullanılabilecek birçok olası dijital kanal vardır.

Web sitenizin ve dijital kanallarınızın ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir analizini iyileştirme önerileriyle birlikte almak için bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ayrıca Think Digital’in şirketinize dijital görünürlük konusunda nasıl yardımcı olabileceği konusunda size bir öneride bulunuyoruz. Burada bahsettiğimiz tüm dijital kanallarla ilgili geniş deneyime sahibiz.

Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube, SnapChat ve diğer birçok sosyal platform, trafiği artırmak için harika araçlardır.

Çoğu kişi müşteri yolculuğuna bir Google aramasıyla başlar. Bu nedenle, birisi sunduğunuz ürünü aradığında en tepeye ulaştığınızdan emin olmalısınız. Google Ads konusunda da size yardımcı oluyoruz.

E-postalar ve mesajlar genellikle dijital kanallar olarak hafife alınır. Ancak bu, dönüşüm için en etkili kanaldır. Potansiyel müşterilerinize ve müşterilerinize postaları otomatikleştirmenize yardımcı olabiliriz.

Sektörünüzdeki potansiyel yeni müşteriler tarafından okunan web sitelerinden ve medyadan bahsetmek, iyi bir trafiğe yol açabilir. Size nasıl öne çıkacağınızı söyleyebiliriz – veya bunu sizin için yapabiliriz.

Sektörünüzle ilgili dijital kanallar var mı? Hedef kitlenize tam olarak onlara en iyi ulaştığınız yerde görünür olmanıza yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin Cloudnames hakkında
ne düşündüğüne göz atın.

Cloudnames, dijital pazarlama ajansı olarak çalışır. Web sitelerimize gelen trafiği % 5.000 artırdık

Roald Wallestad

Cloudnames, dijital pazarlamadaki her konuda bize yardımcı oluyor. Gelişmeden çok memnunuz!

Mari Ann Vassgård
tenk-digitalt-anker-bergli

Başarılı iki hisse sermayesi artışıyla, bir yıldan kısa bir süre içinde 22 milyon yeni sermaye elde ettik

Anker Bergli

Dijital pazarlama

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

Cloudnames sizi hedef kitleniz için görünür hale getirebilir

Dijital yüzeylerde daha iyi görünürlük için hizmetlerimizde tam esneklik sunuyoruz. Çalışanlarımız, SEO, sosyal medya pazarlaması, dönüşüm optimizasyonu ve çok daha fazlası gibi çeşitli disiplinlerde uzmanlaşmıştır. Yani acente sözleşmemiz ile hiç kimseyi işe almadan kendi pazarlama departmanınıza erişebilirsiniz.

Facebook ve Instagram

Facebook’un ayda 2,5 milyar aktif kullanıcısı var. Çoğu kişi için Facebook ve Instagram’da ücretli pazarlama, doğru yapılırsa en etkili kanaldır.

Linkedin

Başka şirketlere satış yapıyorsanız, LinkedIn’de olmalısınız. Burada siz, uzmanlığınız ve şirketiniz için mükemmel bir organik görünürlük elde edebilirsiniz. LinkedIn benzersiz hedefleme sunar. Nasıl olduğunu size gösteriyoruz.

Arama motoru reklamları

Google’daki reklamlar, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerden trafik çekmede çok etkili olabilir. Reklamlarınızı Google Ads’de tutmanıza yardımcı olabiliriz.

SEO

Tüm tüketici satın alma işlemlerinin% 89’u bir Google aramasıyla başlar. B2B satışlarının% 93’ü bir aramayla başlar * İşletmeniz arama motorlarında görünür mü? Müşterinin yolculuğundaki tüm adımlara uyan içeriğiniz var mı?

Email Pazarlaması

E-posta, web sitelerinize trafik çekmede hala çok etkilidir. “Damla” pazarlama ile potansiyel müşterilere otomatik yanıt vermenize yardımcı olabiliriz. Önceki ziyaretçilerin geri gelmesini sağlar.

Arama ağı

Google’ın görüntülü ağ, dünyadaki internet kullanıcılarının% 80’ine ulaşır ve 300.000’den fazla uygulamada kullanılmaktadır. Araştırmalar ayrıca, bir reklamı tıklayan herkesin% 52’sinin iletişim kurarak takip ettiğini gösteriyor.

İçerik pazarlaması

Satın alma işlemlerinin çoğu bir aramayla başlar. Bu müşterilerin dikkatini çekmek için rekabet etmek için, müşteri yolculuğunun tüm adımlarına uyan içeriğe sahip olmalısınız. Ziyaretlerden olası satışlara!

Satış dönüşümü

Web sitenize çok fazla trafik alıyorsanız, ziyaretçileri satışlara veya potansiyel müşterilere dönüştürmek önemlidir. Dönüşüm optimizasyonu, daha fazla müşteri kazanmak için yapabileceğiniz en karlı yatırımdır.

İçerik ve grafikler

Alakalı yüksek kaliteli içerik ve grafikler birçokları için bir sorundur. Hızlı web siteleri ve doğru trafik alabilmeniz için bunu optimize ettiğimizden emin oluruz. Amaç, ziyaretleri artan satışlara dönüştürmektir.

Hizmetlerimiz

Dijital strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

web-design-ov3tc98i85j4cow0w0amtd16j89u7kq5752hxxqnr2

Web tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

homepage-seo-oux03bwicleaozeam5mp1t6p8yxbbfi300j59yh67y

Trafik oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.