En önemli şeyler bunun için yerine oturmalısın web sayfaları çalışmalı

Web sayfalarınız sadece işletmenizin güzel bir grafik temsili olmamalı, sahip olduğunuz en çok satanlar olarak hizmet etmelidir. Günün her saatinde, ara vermeden – Cloudnames olarak, dönüşüm optimizasyonu ve çalışan web siteleri oluşturma konusunda kapsamlı deneyime sahibiz.

Cloudnames, gezinmesi ve işleve odaklanması kolay işlevsel web siteleri tasarlar – bununla pazarlama için tasarlanmış ve ziyaretçileri müşterilere veya potansiyel müşterilere dönüştüren web sitelerini kastediyoruz.

Web sitenizin ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir analizi ve iyileştirme önlemleri için önerilerimiz için bugün bizimle iletişime geçin!

Ayrıca, Cloudnames’in tamamen yeni bir web sitesinin daha fazla geliştirilmesi veya tasarımı için yardımla nasıl katkıda bulunabileceği konusunda size bir öneride bulunmaktan mutluluk duyarız.

Web sayfalarınızda ziyaretçileri müşterilere veya potansiyel müşterilere dönüştüren harekete geçirici mesaj var mı? Ziyaretçilerinizin ne yapmasını istiyorsunuz?

Doğru ziyaretçileri çekmek istiyorsanız, web sitesi ziyaretçileri için değerli olan yüksek kaliteli içerik sunmanız gerekir. Ve mobil cihazlarda iyi bir şekilde sunulmalıdır.

Çoğu web sitesi için tipik bir zorluk, düşük trafiktir. Hedef kitlenizin bulabilmesi için web sayfalarınızı arama motorları için optimize etmeniz gerekir.

Web sitesinde yolunuzu bulmanız kolay ve sezgisel olmalıdır. Özellikle mobil kullanıcılar için – ve kimse yavaş bir web sitesini sevmez!

Web sayfalarınızın güvenliğinin olabildiğince iyi olduğundan emin olun. SSL şifreleme, veri saldırılarına karşı önlemler, otomatik yedeklemeler ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

Müşterilerimizin Cloudnames hakkında
ne düşündüğüne göz atın.

Cloudnames, dijital pazarlama ajansı olarak çalışır. Web sitelerimize gelen trafiği % 5.000 artırdık

Roald Wallestad

Cloudnames, dijital pazarlamadaki her konuda bize yardımcı oluyor. Gelişmeden çok memnunuz!

Mari Ann Vassgård
tenk-digitalt-anker-bergli

Başarılı iki hisse sermayesi artışıyla, bir yıldan kısa bir süre içinde 22 milyon yeni sermaye elde ettik

Anker Bergli

Yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var?

İster yepyeni web sitelerine sahip olun, ister eski web sitelerini daha da geliştirin – neyin saklanıp saklanmaması gerektiği konusunda kapsamlı bir değerlendirme yapmak genellikle akıllıca olacaktır. Kapsamlı bir yeniden tasarım ise, genellikle yalnızca içeriği (metin ve görüntüler), özel işlevler için geliştirilen yazılımı ve benzerlerini eklemenizi ve çerçeveyi yeniden oluşturmanızı öneririz. Bunun nedeni, enkazın genellikle zaman içinde birikmesi ve her şeyi yeniden yapmaktan çok, mevcut bir kurulumu değiştirmek hızla daha fazla zaman alıcı hale gelmesidir.

Tutarlı markalaşma

Tutarlı markalaşmadan web tasarımı yoğun ve ziyaretçi için kafa karıştırıcıdır. Hem B2C hem de B2B için “en iyi uygulama”, markalamayı web sitesi genelinde tutarlı tutmaktır. Bu renkler, logolar, diller, resimler, simgeler, yazı tipleri ve videolar için geçerlidir.

Efektif CTA'ler

İyi bir dönüşüm yolu oluşturmak, tasarım tamamlandıktan sonra birkaç düğme yerleştirmekten daha fazlasıdır. Tasarım tamamlanmadan çok önce ifade, konum ve bir CTA’ya bastığınızda ne olacağı net olmalıdır.

Yüklenme süresi

Yükleme süresi, kullanıcı deneyimi, satış ve SEO için önemli bir faktördür. Bununla birlikte, 3 saniyeden az, tercihen 2 saniyeden kısa veya yakın yükleme süresi dahilindedir. Özel ihtiyaçlar yükleme süresini etkileyebilir ve daha sonra neye öncelik vermek istediğinize dair bir değerlendirme yapmanız gerekir.

SEO

Çoğu kişi, bir satın alma işlemi sırasında Google aramayı bir veya daha fazla kez kullanır. Web sayfalarınız arama için optimize edilmemişse, potansiyel olarak birçok “ücretsiz” potansiyel müşteri veya satışı kaçırabilirsiniz. İşletmeniz konuma dayalıysa, google yerel aramada görünmesi için elinizden geleni yaptınız mı?

Mobil dostu

Web sayfalarınızın masaüstü ve dizüstü bilgisayarda kesinlikle harika görünmesi, ancak mobil cihazlarda düzgün çalışmaması çok da yardımcı olmaz. Arama trafiğinin% 50’sinden fazlası mobilden geliyor, başka bir deyişle, mobil cihazlar için optimize edilmiş sayfalar olmadan arama trafiğinizin% 50’sini kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız.

Kolay yönlendirme

Web sayfalarınızın masaüstü ve dizüstü bilgisayarda kesinlikle harika görünmesi, ancak mobil cihazlarda düzgün çalışmaması çok da yardımcı olmaz. Arama trafiğinin% 50’sinden fazlası mobilden geliyor, başka bir deyişle, mobil cihazlar için optimize edilmiş sayfalar olmadan arama trafiğinizin% 50’sini kaybetme riskiyle karşı karşıyasınız.

Hizmetlerimiz

Dijital strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

web-design-ov3tc98i85j4cow0w0amtd16j89u7kq5752hxxqnr2

Web tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

homepage-seo-oux03bwicleaozeam5mp1t6p8yxbbfi300j59yh67y

Trafik oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.