Dijital iletişim stratejinizi geliştirmek için 5 adım

Güzel tasarıma sahip bir web siteniz var mı? Hangisi istenen sonuçları vermez? Web sitenizde istediğiniz şey için net bir dijital strateji olmadan, ziyaretçi çekmekten mutlu olursunuz. Web sayfalarınızı ziyaret eden çok az kişi, dönüşüm yollarınız için net bir stratejiniz olmadığı için daha fazla gelir sağlamaz.

Cloudnames, pratik bir dijital iletişim stratejisi geliştirmek için bir süreç geliştirdi.

Web sitenizi kontrol ederek ücretsiz bir ilk danışma ayarlamaktan çekinmeyin. Web sitenizde neyin işe yaradığını ve neyi değiştirmeniz gerektiğini size gösteriyoruz. Çoğunlukla şaşırtıcı derecede büyük bir etki sağlayan küçük tutacaklar vardır.

Yalnızca bir saat sonra, Cloudnames’in şirketinize nasıl yardımcı olabileceğine dair bağlayıcı olmayan bir teklifin yanı sıra somut önlemler ve iyileştirmelerle baş başa kalacaksınız.

İşte uygulamalı bir dijital iletişim planı geliştirmek için beş aşamalı sürecimiz. Bu beş adımı takip ederseniz, daha fazla yeni müşteri kazanabilmeli ve satışları artırabilmelisiniz!

Cloudnames, önceki birçok süreçten edindiğiniz deneyimlerle dijital bir strateji geliştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Durumun analiziyle başlıyoruz. Sonra rotayı belirleyebilir ve hedefler koyabiliriz. Faaliyetleri ve nelerin geliştirileceğini veya üretileceğini planlıyoruz.

Müşteri yolculuğunun ilk aşaması: “İhtiyaçların gerçekleştirilmesi” dir. Ürün veya hizmetlerinizi satın almaya karar verdiklerinde hedef kitleniz tarafından göründüğünüzden emin olmalısınız.

Göreviniz, potansiyel alıcıyı size en uygun çözüme, fiyata veya ürüne sahip olduğunuza ikna etmektir. Web sitenizin ilgi çekici olması gerekiyor!

Web sayfalarınız, çevrimiçi siparişleri kabul eden, kişileri toplayan veya her ikisini birden yapan dönüşüm yollarına sahip olmalıdır.

Müşteri ilişkilerinizi dinleyin, yaşayın, destekleyin ve sürdürün. En iyi elçileriniz olmaları için müşterilerinizle etkileşimde bulunmanız gerekir.

Müşterilerimizin Cloudnames hakkında
ne düşündüğüne göz atın.

Cloudnames, dijital pazarlama ajansı olarak çalışır. Web sitelerimize gelen trafiği % 5.000 artırdık

Roald Wallestad

Cloudnames, dijital pazarlamadaki her konuda bize yardımcı oluyor. Gelişmeden çok memnunuz!

Mari Ann Vassgård
tenk-digitalt-anker-bergli

Başarılı iki hisse sermayesi artışıyla, bir yıldan kısa bir süre içinde 22 milyon yeni sermaye elde ettik

Anker Bergli

Sağlam bir stratejiyle daha fazla müşteri edinin.

Sonuçları hesaplamak için iyi statik temel göstergelere sahip sağlam bir strateji, belki de bir işletme olarak sahip olabileceğiniz en yararlı araçlardan biridir. Dijital bir strateji olmadan, doğru yönde hareket edip etmediğinizi bilmek genellikle zordur ve yanlış değer ve sonuç ölçüsü kullanarak kendinizi kandırabilirsiniz. Örneğin, Google aramada bir reklama en çok tıklamayı sahip olmak her zaman bir avantaj değildir.

Identify KPIs

Ölçülebilir sonuçları olan ve uygulamaya konulabilen sağlam bir dijital strateji oluşturmak için, sonuçları karşılaştırabilmemiz için temel göstergeler bularak işe başlıyoruz.

Trafik analizi

Web sitesine gelen mevcut trafik durumunun bir analizini yapıyoruz. Trafiğin geldiği kaynaklara, izlediği modellere bakar ve düşük asılı meyveleri tespit ederiz.

Kullanıcı analizi

Analiz ve arama konsolu gibi mevcut verileri kullanarak, hedef gruplarınız ve kişilikleriniz ve hangi içerikle ilgilendikleri hakkında fikir ediniriz.

Pazarlama stratejisi

Pazarlama stratejisi, pazarlama planlarından ve kampanya planlarından üstündür ve büyüme hedeflerine ulaşılmasına katkıda bulunmak için tüm önlemler için ekip odaklı bir yön belirler.

Pazarlama planı

Pazarlama planı, işletmenizin büyüme hedeflerine ulaşmasını sağlamalıdır. Plan, yıl boyunca belirli önlemler ve odak alanları içerir.

Sosyal medya

Doğru yapılırsa sosyal medya hem etkili hem de ucuzdur. Sizin için doğru kanalları bulmanıza yardımcı oluyor, eğitim ve atölye çalışmaları sunuyoruz.

Pazarlama takvimi

İçerik, kampanyalar, haber bültenleri, sosyal medyada paylaşım vb. İçin bir yayın planı, günlük yaşamı daha öngörülebilir hale getirir ve faaliyetlerin kalitesini sağlar.

Kampanya planlama

Ocak indirimleri, ürün lansmanları veya tavır promosyonları? Başarılı olmak için gereken deneyim, yetkinlik ve içgörüye sahibiz.

Markalaşma süreci

Markalaşma, en az kampanyalar ve hızlı kazanç sağlayan diğer etkinlikler kadar önemlidir.

Hizmetlerimiz

Dijital strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

web-design-ov3tc98i85j4cow0w0amtd16j89u7kq5752hxxqnr2

Web tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

homepage-seo-oux03bwicleaozeam5mp1t6p8yxbbfi300j59yh67y

Trafik oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.