Ücretsiz Yalın Girişimcilik Kursu

Ücretsiz Yalın Girişimcilik Kursu

Bir işletmeyi kurup faaliyete geçmek için harika bir zaman dilimi yoktur. Bulut teknolojisi ve sosyal medya pazarlaması tüm girişimcilere harika ve uygun fiyatlı bir araç sağlıyor. Akıllı girişimciler Yalın Girişim modelini keşfettiler, bu model işletmelerin daha düşük riskle başlatılmasını amaçlıyor. Yalın girişimcilik kursu ile bu modeli nasıl geliştirebileceğinizi buradan ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Eğer harika bir iş fikriniz varsa ama bunun nasıl faaliyete geçirileceğini bilmiyorsanız size yardımcı olabilecek bir sürü yol var. Bu yazı girişimcilerin yeni iş fikirlerini, ürün ve hizmetlerini nasıl hayata geçirecekleri hakkındaki kaynaklardan söz etmektedir.

[include-page id=’18525′]

 

Yalın Girişim

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca yalın girişimcilik metodu her geçen gün daha büyük ilgi çekmeye başladı. Bu metod, geleneksel büyük ölçekli akış projeleri yerine, deneyimlere dayalı planlamayı, tahminlere dayalı müşteri geri bildirimlerini ve sürekli gelişimi destekleyecek şekildedir. Günümüz girişimcileri yalın ürün ve hizmetler oluşturup, bu ürün/hizmetleri gerçek müşterilerle test etmektedirler. İş modellerini, ürün ve hizmetlerini müşteri geri bildirimlerinden ve davranışlarından yola çıkarak geliştirmektedirler.

 

 

İhtiyacınız Olan Kaynaklar

İnanılmaz büyüklükte ücretsiz bilgi kaynağı internetten bulunabilmektedir. “Bir işletme nasıl kurulur?” şeklinde bir Google araması yapacak olunursa 1,8 milyar sonuç karşınıza çıkacaktır bunlardan bir kısmı iyi iken bir kısmı iyi değildir. Bazıları ise, tam da işinize yarayacak cinsten, bulabileceğiniz en iyi kaynak olabilir. Google aramanızda Yalın Girişim konusuna odaklanabilirsiniz bu da erişmek istediğiniz sonuca en yakın bilgileri verecektir (yine de hala 4,6 milyon sonuç mevcut). Aynı zamanda okumanız gereken bir sürü kitap da mevcut, okumanız gerekenler listesine ekleyeceğiniz bir sürü kitap arasından 3 tanesini biz sizin için listeledik. Buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bir Bilene Danışın

Bir mentor bulmanızı öneriyoruz, birçok firmayı faaliyete geçirmiş ve sosyal medya pazarlamasından, bulut teknolojisinden anlayan deneyimli bir girişimciden yardım almanızı öneriyoruz. Cloudnames olarak, birçok deneyimli girişimcimizle size danışmanlık hizmeti vermek için hizmetinizdeyiz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda buradayız, lütfen bize ulaşın.

 

Ücretsiz Online Kurs

Koşulsuz, en iyi eğitim kaynağı olan Lean Startup, ücretsiz ve herkes tarafından ulaşılabilir bir online kurstur. Yalın girişim prensiplerini ortaya atan ve bunu uygulama konusunda mükemmel bir girişimci olan Steve Blank bu kursu sizler için sunuyor. Linkini burada bulabilirsiniz: https://www.udacity.com/course/how-to-build-a-startup–ep245

 

 

Global Bir Girişim Olarak Cloudnames

Cloudnames olarak, biz bu metodolojiyi kucaklamak ve mükemmel müşteri deneyimi yaşatmak için Amazon, Google, Zendesk ve Salesforce çözüm ortaklarıyla birlikte çalışmaktayız. Hipotezlerimizi test etmek , müşterileri deneyimlerimize dayanarak onlarla birlikte yeni ve yaratıcı ürün/hizmetler geliştirmek için sosyal medyayı kullanıyoruz. Şunu biliyoruz ki, başarmak için, adaptasyon sürecimiz boyunca, sürekli olarak müşterilerimizden öğrendiklerimiz doğrultusunda fikirlerimizi geliştirerek ve yanlışlarımızdan ders alarak hızlıca hareket etmek çok önemli, kısaca yanlışlar yaparak öğrendiklerimizle doğruyu bulmak bizi başarıya taşıyan önemli bir faktör.

 

Cloudnames’te ne yapıyoruz?

CNcanhelp-300x269Cloudnames, Online platformda en iyisi olmanız için gereken her şey için size yardım edebilecek bir dijital ajanstır. Dijital stratejinizi, web sitesiniz, sosyal medya hesaplarınızı, dijital pazarlama çalışmalarınızı, satış ve pazarlama otomasyonunuzu ve bunun gibi tüm karmaşık teknik detayları sizin yerinize yönetebilir, gelirinizi artıran etkili bir büyüme adına size yardımcı olabiliriz.

Web sitenizin yönetimini devralıyor ve düzenli aralıklarla güvenlik ve güncelleştirilmesini de sağlıyoruz. Bununla birlikte, Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlamanın, gibi ihtiyacınız olan tüm dijital pazarlama çalışmalarını sizin için yönetebiliriz.

[include-page id=’18540′]

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız:

Yalın Girişim Prensipleri

Yeni İş Kurarken Bütçenizi Nasıl Daha Akıllı Kullanırsınız?

 

Yalın Girişim hakkında ve aylar içinde nasıl pratiğe dökülebileceği konusunda daha fazla yazacağız. Yalın girişim modeli hakkında daha fazla ve faydalı bilgiler için lütfen blogumuzu takip edin. Yorumlarınızı bırakmayı ve yazımızı paylaşmayı unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!