Pazarlama Amaçlı Web Tasarımı

Pazarlama Amaçlı Web Tasarımı

Üçüncü endüstriyel devrim geldi ve yaşanıyor, hayatta kalabilmek için çevrimiçinde olabildiğinizin en iyisi olmalısınız! Web sitenizin amacı kazancınızı artırmak olmalıdır. Birçok web sitesi, işletme hedeflerini destekleyecek şekilde tasarlanmamıştır. Cloudnames, size daha fazla müşteri getirecek, ihtiyaçlarınıza özel Pazarlama Amaçlı Web Tasarımı paketlerini öneriyor!

Araştırmalarımız; Türkiye’deki işletmelerin %42’sinin web sitesinin olmadığını, web sitesi sahiplerinin %80’inin de halihazırdaki sitesinden istediği düzeyde faydalanamadığını gösteriyor. Bu veriler bize; Türkiye’deki işletmelerin %89’unun; bir web sitesine sahip olmanın avantajlarından yararlanamadığını söylüyor. Peki sizde o işletmelerden biri olabilir misiniz?

Harika veya berbat web sitesinin arasındaki fark şudur: Harika olan size müşteri ve kazanç sağlarken, kötü olanın ise elinizde olan müşterileri bile kaçırıyor olmasıdır.

Dijital Pazarlamanın en önemli öğesi size yeni müşteriler ve kazanç sağlayacak, tamamiyle fonksiyonel bir web sitesidir. Güzel bir web sitesi inşa etmek kolay olan kısmı, gerçek zorluk işletme ihtiyaçlarınızı ve kazancınızı artıran bir web sitesi tasarlamaktır.

Potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek birçok uzmanlık ve teknik bilgi birikimi gerektirir. Deneyimli web tasarımcılar bile pazarlama için ideal bir web sitesini nasıl tasarlayacaklarını bilmiyorlar. Ama biz biliyoruz.

Biz Cloudnames’de web sitesini tasarlayıp bırakmıyoruz. Güzel, modern, hızlı ve mobil uyumlu harika kullanıcı deneyimi sunan web siteleri sunuyoruz.

Abonelik paketlerimizle web sitenize her şeyin güncellenmiş ve güvenli olması için düzenli olarak yönetiyor ve bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca, değişken ihtiyaçlarınıza adapte ediyor, yeni ve var olan müşterilerinizin web sitenizden beklediklerini bulabilmelerini sağlıyoruz.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

Pazarlama Amaçlı Web Tasarımı

Web sitesi sürekli değişen iş ihtiyaçlarınıza kolaylıkla adapte olmalıdır. Web tasarımı paketimiz düzenli tasarım güncellemelerini içeriyor. Ayrıca pazarının lideri içerik Yönetimi Sistemleri(CMS) ile sizi destekliyoruz böylelikle içeriklerinizi kolaylıkla düzenleyebilir, yeni ürün ekleyebilir veya blog makaleleri paylaşabilirsiniz.

Web siteniz, hızlı, güvenli ve her zaman ulaşılabilir olabilmesi için bulut hizmetlerinde öncü global hizmet sağlayıcı sunucularda barındırılıyor.  Bulut platformumuz her müşteri ihtiyacına yönelik, web siteniz ne kadar trafik alırsa alsın hızlı olması için tasarlandı.

Hızlı web sitesine sahip olmanın önemini bu makaleden öğrenebilirsiniz: Web Sitenizin hızı size para kaybettiriyor olabilir

"<yoastmark

Modern Web Tasarım İlkeleri

Web site ilkeleri ile, mobil uyumlu tasarım, en son tasarım ayarları ve çevrimiçi kazancınızı artıracak hizmetlerini entegre ediyoruz.

Modern web tasarımı, kazanç ve müşteri getirmesi için web sitenizi nasıl kurduğunuz ile ilgilidir. Hedef kitlenize nasıl değerli içerik sunabileceğiniz ve mobil uyumlu tasarım sunabileceğenizi de içerir.

Müşterilerinizin rezervasyon yapabilmesi, sipariş verebilmesi veya satış ve pazarlama ekibinizin takip edebileceği iletişim bilgilerini verebilmesini sağlıyoruz.

Web tasarım ürünlerimiz düzenli olarak revize edilir ve web siteniz müşterilerinize sunabileceğiniz hizmetleriniz için daha iyi ve yeni versiyonları için güncellenir.

Modern tasarım  ilkeleri ile ilgili daha fazla bilgiyi bu makaleden öğrenebilirsiniz: Çağdaş Web Tasarım Trendleri

mobileMobil Müşteriler

Web trafiğinin %60’ı mobil cihazlardan geliyor ve bu rakam sürekli olarak artmaya devam ediyor. Dolayısıyla, artık mobil pazarlamanın önemli olup olmadığı sorusunu sormaya gerek yok, bunun artık bir gerçek biliyoruz! Cloudnames’in önceliği bu yüzden mobil deneyimidir.

Mobil için hazır demek web sitenizin mobil cihaz ve tabletlerden erişilebilir olduğu anlamına gelir. Web sitenizin tüm mobil ve masaüstü müşterilerinize iyi bir deneyim sunması ise mobil uyumlu demektir.

Mobil cihazlar için web tasarımı hakkında daha fazla bilgiyi bu makaleden öğrenebilirsiniz: Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalı

Güvenlik

Ayrıca güvenliği oldukça ciddiye alıyoruz, bu yüzden her müşteriye ayrı ayrı düzenli olarak yedekleme ve güvenlik güncellemelerini yapıyoruz. Bu mecburi güvenlik güncellemeleri tüm sitelere %100’e yakın daha hızlı hizmet sağlıyor.

Çevrimiçi müşterilerinizin bağlanması ve onlarla iyi ilişkiler sürdürebilmeniz için web siteniz güvenli kalmalıdır. Marka veya işletme güvenirliğiniz, web siteniz ile ilgili oluşacak bir sorundan dolayı zarar görmemelidir.

Cloudnames’in Web tasarım paketleri  müşterilerimizin güvenliğini sağlar. Bunu tüm yazılım temaları ve eklentilerini düzenli olarak güncelleyerek yapıyoruz. İki seviye yedekleme yapıyoruz, sitenizin önceki haline geri döndürülmesi ile virüs tarama yazılımları, spam filtreleri ve aşırı yükleme korumaları sağlıyoruz.

Ek olarak hizmetlerimizi en güvenli bulut tabanlı altyapıda yönetiyoruz. Eğer çevrimiçi güvenlik kaygınız varsa Cloudnames sizi koruyacaktır!

Çevrimiçi güvenlik ile ilgili daha fazla bilgi almak için makaleyi okuyabilirsiniz: Web Sitesi güvenliğini artırmanın yöntemleri

Analiz ve raporlama

Analiz ve raporlama web site ziyaretçilerinizin davranışlarını anlayabilmeniz için harika araçlar. Kullanılabilir hale getirmek için ölçmek ve takip etmek istediğiniz yerlere web sitenizde küçük kodlar yerleştirin.

Bu kodlar, tüm pazarlama ve e-ticaret aktiviteleri tüm çevrimiçi işlermelerinizin başarılarının cevabını sağladığı için anahtardır. Cloudnames web tasarım paketimiz kapsamında analiz ve raporlama araçlarını entegre eder ve uygular.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

Web sitenizi pazarlama için hazırlamak

Harika bir web sitesine sahip olmanın amacı şirketiniz, ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilmektir.

Advanced ve Premium paketlerimizle sitenizi etkili kullanarak pazarlama için ihtiyacınız olan her şeyi uyguluyoruz. Premium paket web dükkan veya çevrimiçi ödeme çözümleri entegre edilmiş rezervasyon çözümleri  sunuyor.

Web sitenizin potansiyel müşteri, rezervasyon, satış veya müşterilerinizden istediğiniz diğer aksiyonları almanıza uygun olmasını sağlıyoruz. Ayrıca eyleme çağrı ve varış sayfası yapmak için yazılımları da ekliyoruz.

Web sitenize trafik sağlamak

Web siteniz kusursuz olduktan bir sonraki adım erişimizini artırmak ve trafik sağlamak. Bunun birçok yolu var, İçerik pazarlaması, sosyal medya kullanımı, arama motorları , email, bannerlar ve daha da fazlası.

Cloudnames bu hizmetlerin hepsini Dijital pazarlama hizmetleri ile sunuyor, böylelikle müşterilerimiz son derece faydalı dijital pazarlama fırsatlarından faydalanabiliyor.

Dijital pazarlama hakkında daha fazla bilgiyi bu makaleden öğrenebilirsiniz: Büyüme Odaklı Dijital Pazarlama

Cloudnames’te ne yapıyoruz

CNcanhelp-300x269Cloudnames çevrimiçi kanallarda en iyisini yapabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyde yardımcı olabilir, tüm dijital stratejinizi, web sitenizi, sosyal medya profillerinizi, dijital pazarlamanızı ve tüm karmaşık teknik detayları online kazancınızı etkili biçimde büyütmek için yönetebiliriz.

Web sitenizin yönetimini devralıyor ve düzenli aralıklarla güvenlik ve güncelleştirilmesini de sağlıyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlama ve ihtiyacınız olan diğer tüm Dijital pazarlama kampanyalarında sizlere yardımcı olabiliriz.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

İlginizi çekebilecek diğer makaleler

Dijital Pazarlama ile ilgileniyorsanız, blog sayfamızı takip edebilirsiniz. Sizin en beğendiğiniz reklamlar hangileri? Lütfen yorum köşemizden bizi bilgilendirin, aşağıdaki ikonu tıklayarak makalemizi arkadaşlarınızla paylaşın. Unutmayın, paylaşmak önemsemektir!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!