Bulut Hizmetleri

Bulut Hizmetlerini Seviyoruz

Bulut hizmetleri hayatlarımızı değiştiren ve değiştirmeye de devam edecek olan teknoloji trendlerinden biridir. Peki Bulut hizmetleri nedir ve biz bundan nasıl faydalanabiliriz?

Bizler Cloudnames’te Bulut hizmetlerini seviyoruz! Bütün hizmetlerimiz bulut tabanlı ve şirketimizdeki bütün işlerde bulut hizmetlerini kullanıyoruz. Açıkçası, herkes bulut hizmetlerinin gücünden yararlanabilir. Bu yazıda bulut teknolojisinden nasıl maksimum fayda sağlayabileceğinizi anlatıyoruz.

 

 

Bulut Hizmeti Nedir?

Bulut hizmeti ya da ‘Bulut’ aynı su ve elektrik gibi bütün internet hizmetlerini çevirim içi olarak sağlamaya verilen bir terimdir. Genel olarak bu hizmetler paylaşılabildiği ve güvenilirliği için tercih edilmeye başlanmış ve hayatımızdaki eski sistemleri maliyet olarak yıkmaya başlamıştır. Bu yüzden internet sunucusu satın almak, onun bakımını yapmak, danışmanlık hizmetleri ve çalışan işe almak yerine sadece paylaşımlı bir Bulut hizmeti almak yeterlidir.

 

 

Bulut Hizmeti Neden Daha Tasarrufludur?

Bilinen en yaygın bulut hizmeti e-maildir. Çoğu şirket hala gerekli olmamasına karşın bu hizmeti sunmaya devam ediyor. Bu hizmet için şirketlerinde büyük bir sunucu, güvenlik duvarları, depolama alanları, kablolar barındırıyorlar ve tabi ki bu sunucu için bir işletim sistemi, antivirüs programları, spam filtreleri, mail yazılımları vs. kullanıyorlar. Bütün bunlar aynı zamanda bakım ve güncelleme anlaşmalarıyla geliyor. Şimdi ve her zaman olduğu gibi yazılımların güncellemeleri, sürücü göçmeleri vb durumlar meydana geldiğinde IT çalışanı da gerekmektedir.

 

Yukarıda yazılanların çoğu çok büyük bir maliyet gerektirir. Diğer tarafta ise Bulut hizmeti sadece bir internet bağlantısı gerektirir ve her zaman her yerden ve her cihazdan kolaylıkla kullanılabilir. En iyi tarafı ise çok düşük bir maliyetle bütün bunlara çoğu zaman ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Mail hizmetlerimiz barındırma paketlerimizle beraber gelir ve müşterilerimiz kendi alanlarında hiçbir artı ücret olmadan faydalanabilirler.

 

Güvenlik

Şüpheciler, güvenlik ve hackerlar hakkındaki endişeleri oldukları için bulut hizmetlerine güvenilmemesi gerektiğini savunurlar. Biz de güvenliğin en önemli öncelik olduğunun farkındayız ve milyonlarca kullanıcısı olan bulut hizmetinin, yüzlerce veya daha az çalışanlı bir şirketten daha fazla ve iyi güvenlik sağladığının da çok açık olduğunu biliyoruz. Zaten bulut teknolojisinin en önemli avantajı en güvenli sistemlerden biri olması.

 

Cloudnames, Dünya üzerindeki en güvenli bulut altyapısına sahip Amazon servisini kullanmaktadır. Buna ek olarak, Cloudnames kendi güvenlik sistemlerini de kullanıcılarına sunar.

 

[include-page id=’18540′]

 

Nasıl Fayda Sağlanabilir?

Cloudnames’te biz, IP Phone, CRM ve Support Solution gibi bütün hizmetleri bulut üzerinden sunuyoruz. Bulut hizmetlerinde birinci sınıf hizmeti sunan Amazon ve Google ile çalışıyoruz. Kısaca biz de tüm altyapımızı ve bunun işletmesini üstlenmek istemiyoruz. Siz de aynısını yapabilir, kolaylıkla tasarruf edebilir ve bu yükten kurtulabilirsiniz. Büyük ihtimalle geceleri daha rahat uyursunuz!

 

Eğer bulut teknolojisi ile ilgili aklınızda soru işaretleri kaldıysa bize ulaşın ya da iletişim adreslerinizi bırakın. Arkadaşlarımız en kısa zamanda size dönüş yapacaklar.

 

Cloudnames yardım edebilir

Cloudnames, dijital pazarlama hakkında ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olabilir. İnternet üzerinden daha çok gelir elde edebilmenizi sağlayacak, web sitesi, dijital pazarlama ya da diğer tüm karmaşık teknik detayların sizin için yönetimini devralabiliriz. Böylelikle siz de şirketinizin ana faaliyetlerine odaklanabilirsiniz.

 

Sadece mobil uyumlu modern bir web sitesi tasarlamıyoruz, müşterilerinizin de talepleri doğrultusunda hizmetler de sunuyoruz. Bunun yanında web sitenizi yönetiyor ve düzenli aralıklarla güvenliğini sağlama ve güncelleştirme de sağlıyoruz.

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) ve diğer tün dijital pazarlama aktivitelerinizin yanında web sitesi ve e-mail pazarlamanın da yürütülmesini üstlendiğimiz bir online pazarlama hizmeti sunuyoruz.

 

Bizimle irtibat kurmak için lütfen iletişim adreslerinizi bırakın!

 

[include-page id=’18540′]

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

 

Modern bir web sitesi ile kazancınızı nasıl artıracağınıza dair daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen blogumuzu takip edin. Sizin web siteniz mobil cihazlar için optimize edilmiş durumda mı? Lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın ve diğer imgeler aracılığıyla da arkadaşlarınızla paylaşın. Paylaşmak önemsemektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!