Takip Etmeniz Gereken 10 YouTube Kanalı

Takip Etmeniz Gereken 10 YouTube Kanalı

Facebook ve Twitter gibi YouTube’da günlük hayatımızın parçası haline gelmiş bir sosyal medya kanalı. Müzik kliplerinden, nasıl yapılır videolarına kadar her türlü içeriği bulmak mümkün YouTube’da. Takip etmenizi tavsiye ettiğimiz 10 Youtube kanalını sizin için sıraladık.

1.Piano Guys

 

Bir piyanist, bir çellist, bir ses mühendisi ve bir pazarlama danışmanı bir araya gelirse ne olur? Evet fıkravari bir giriş ama cevap piano guys, isimden de anlaşılabileceği üzere müzik videoları çeken ve ünlü parçaları coverlayan bir grup piano guys. 2008’den beri YouTube içeriği hazırlayan dörtlünün şu anda 4.3 milyon takipçileri var.

 

The Slow Mo Guys

 

Patlamış mısırın patlama anının ağır çekimde nasıl görüneceğini merak ettiniz mi hiç? ya da su altında ateşlenen silahı ağır çekimde izlediğiniz de neler göreceğiniz? Gav ve Dan meraklarını bir seviye yukarı taşıyarak saniyede çektiği kare sayısı diğer kameralardan daha fazla olan özel kameralarıyla ağır çekim videolar çekmeye başladılar.

 

Mısırın patlama anından, jöleye tenis raketiyle vurmaya kadar akıllarına gelen ve merak ettikleri herşeyi ağır çekimde çekiyorlar, YouTube kanalları ağır çekim videolara adanmış Mythbusters gibi. 2010’da YouTube’a katılan Slow Mo Guys’ın şu anda 7 milyondan fazla takipçisi var.

 

[include-page id=’18540′]

 

Veritasium

 

Yer yüzündeki en yuvarlak cisim nedir? Anekoik oda nedir? Veritasium kanalı bu gibi soruları cevaplamayı amaçlıyor. Uzman görüşleri, ufak deneyler hatta sokak röportajları da dahil videolara.

 

İhtiyacınız olan günlük bilim dozu için Veritasium takip etmek isteyeceğiniz en iyi kanallardan biri, 2010 dan beri YouTube da ve 3.1 milyon takipçisi.

 

 

Test Tube News

 

Merak duygusu çok ilginç bir duygudur, merak olmasaydı insanlık ilerleyemezdi, hiç birşey keşfedemezdik, uzaya gidemezdik, modern teknoloji var olmazdı. Merağımızı beslemenin en iyi yolu nedir peki? Tabiki yeni şeyler öğrenmek, Test Tube News merak duygumuzu beslemeyi ve yaşadığımız dünyayı daha iyi anlayabilmemizi amaçlayan bir kanal.

 

Askeri teknoloji, din, siyaset, felsefe hemen hemen her konuda çektikleri kısa videolarla genel bilgi veriyorlar. Kesinlikle tek amacı birbirlerini gırtlaklamak olan “uzmanların” 3 saatlik tartışma programını izlemekten daha iyi. 2013 tarihinde kurulan kanalın 850.000 takipçisi var yaklaşık olarak.

 

Dude Perfect

 

Arkadaşlarınızla takıldığınız, sonucunu düşünmeden aptalca şeyler yaptığınız güzel zamanları hatırlıyor musunuz? Dude Perfect bunu YouTube kanalına çevirmiş 4 erkek ve bir pandadan oluşuyor. Spor temalı saçma, çoğunlukla aptalca, şeyler yapıyorlar.

 

Kafanıza hedef tahtası koyup, pogo çubuğuyla -içinde yay mekanizması olan ve zıplamanızı sağlayan bir tür oyuncak – zıplarken Greenbay Packers’ın oyun kurucusu Aaron Rodgers’ın kafanızdaki hedefi amerikan futbolu topuyla vurmaya çalışması her beyaz yakalı erkeğin hayalidir. Dude Perfect eski zamanları hatırlarken eğleneceli videolar izleyebileceğiniz en ideal kanal.

 

2009 da YouTube’a katılan ekibin 7.8 milyon takipçisi var.

 

CinemaSins

 

“Geçen yaz ne yaptığınız biliyorum…” Her film günahkardır, en sevdiğiniz filmi mantıklı ve gerçekçi bir şekilde analiz ettiniz mi hiç? Genellikle filmin ve repliklerin yarısı hiç bir şey ifade etmez, CinemaSins kendilerini filmlerin günahlarını ifşa etmeye adamış bir grup arkadaş

 

En sevdikleri filmlerin hatta kendi günahlarını dahi ifşa ediyorlar ve bundan keyif alıyor. Daha fazla keyif aldıkları şey Twilight filmini ezip üstünden geçmek. YouTube’a 2012de katılan ekibin 5.2 milyon takipçisi ve bir internet sayfası var.

 

How to Adult

 

Yetişkin olmak, tek yaşına yaşamak her problemle tek başına mücadele etmek. Bunlar okulda öğretilen şeyler değil maalesef. Yetişkin olmak zor iş dolayısıyla Emma Mills ve Micheal Martin kendilerini yetişkinlikle ilgili yetişikinliğe yeni adım atanlara hayati bilgiler vermeye adayan iki kişi.

 

Kanallarını eğitim ve eğlenceden türetilmiş “edutainment” olarak tanımlayan ikilinin geniş bir cephaneliği var, ev almak mı yoksa kiralamak mı daha iyi, vergi beyanı nasıl yapılır hatta manuel vitesli araba nasıl kullanılır gibi önemli konuların yanında ilişkiler ve reddedilme ve çamaşır yıkamayla ilgili eğlenceli videolarıda var.

 

2014’de YouTube’a katılan ekibin, göreceli olarak az takipçisi var 138.000 bazı kanallar için çok, ancak kanallarının ciddi potansiyeli var.

 

[include-page id=’18540′]

 

Rosanna Pansino

 

Ölüm Yıldızı keke, ufak minyon keklere ya da herhangi bir geek temalı tatlıya kim hayır diyebilir. Rosanna Pansino’nun kanalı geek temalı tatlılar üzerine yoğunlaşıyor. Mutfakta iyi değilim diyorsanız bile denemenizde fayda var Rosanna’nın talimatları oldukça kolay bir kaç denemeden sonra yemek yapma yeteneğiniz artacaktır. 2010 dan beri YouTube’da ve yaklaşık olarak 5.2 milyon takipçici ve bir milyardan fazla izlenme oranı var.

 

Vanossgaming

 

Vanossgaming Dude Perfect’in oyun üzerine olan versiyonu gibi. Eski lan partisi gecelerini hatırlıyor musunuz? 4-5 arkadaş bir araya gelip sabaha kadar oyun oynanan geceler, gayri resmi sponsoru abur cubur firmaları olurdu bu gecelerin. Vanossgaming geleneksek oyun gecenizi YouTube kanalına dönüştürmüş bir ekip ve fazlasıyla başarılı, 15 milyondan fazla takipçileri ve 3.5 milyar izlenme oranı var.

 

Adı kötüye çıkmış Half-Life mod Garry’s Mod’dan Grand Theft Auto V Vanos, neredeyse her şeyi oynuyor ve genellikle arkadaşları eşlik ediyor. Eğer eski güzel lan partisi gecelerini özlüyorsanız, bu kanal tam size göre.

 

Prank vs. Prank

 

Komik şakalar vardır bir de acımasız şakalar vardır, bu çift ikinci tür şakacılardan kurbanlarıysa birbirleri. Bir gün eve geldiğinizde karınızı başka bir adamla yakaladığınızı düşünün; verdiğiniz tepkinin karınız tarafından kayda aldığını ya da gerçekçi ve korkutucu bir hayalet hologramı bulup bunu karınız uyurken yatak odasının duvarına yansıttığınızı bir düşünün.

 

Bu çift, söz konusu şaka olduğunda hiç bir sınır tanımıyor, ve işte bu yüzden 9.3 milyon kadar aboneye ve 1.5 milyar kadar izleyiciye sahipler. Prank vs. Prank, gününüzü daha iyi bir hale getirecek kanallardan, fakat eşinize bunları denemeden önce bir kez daha düşünün deriz, ters tepme olasılığı fazlasıyla yüksek çünkü.

 

 

Cloudnames’te ne yapıyoruz

Online platformda en iyisi olmanız için gereken her şey için Cloudnames size yardımcı olabilir. Dijital hesaplarınızı, web sitenizi, Sosyal Medya Pazarlama ve diğer tüm karmaşık teknik detayların sizin yerinize yönetimini devralabilir, gelirinizi arttırmak üzere etkili bir büyüme adına size yardımcı olabiliriz.

 

Sadece mobil uyumlu modern bir web sitesi tasarlamıyoruz, müşterilerinizin de talepleri doğrultusunda hizmetler de sunuyoruz. Bunun yanında web sitenizi yönetiyor ve düzenli aralıklarla güvenlik sağlama ve güncelleştirme de sağlıyoruz..

 

Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlamanın yanında, e-mail ve banner reklamları gibi diğer online pazarlama kampanyalarıyla da ilgileniyoruz. Bunun yanında dijital gelir elde etmenizde size yardımcı olacak grafik tasarım, fotoğraf, video gibi diğer usurlar da hizmetlerimiz arasındadır.

 

Bizimle irtibat kurmak için lütfen iletişim adreslerinizi bırakın!

 

[include-page id=’18540′]

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Makaleler

 

Sosyal Medya ile ilgileniyorsanız lütfen blog sayfamızı takip edin. Peki sizin en sevdiğiniz YouTube Kanalı nedir? Lütfen aşağıdaki yorum köşemizden bizi bilgilendirin ve ikonu tıklayarak makalemizi paylaşın. Unutmayın, paylaşmak önemsemektir!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!