30websites

Sizin İçin Tasarlayabileceğimiz 30 Harika Web Sitesi

Modern web tasarım ilkeleri ile bir web sitesi tasarlamak, yetenekli ve deneyimli grafik ve web tasarımcılarına bırakılması gereken bir süreci gerektirir. Nasıl olması gerektiğine dair fikir edinmeniz adına bir kaç muhteşem demo örneğini sizin için bir araya getirdik. İlham kaynağı olarak kullanabilir ya da web sitenizi geliştirmek için tasarımını Cloudnames’e bırakabilirsiniz.

Web tasarım prensipleri son bir kaç yıl içerisinde çarpıcı bir şekilde değişime uğradı. Göz önünde bulundurulması gereken yeni değişimler mobil müşteriler, flat tasarım dışavurumları, uyumlu tasarım unsurları, içerik katmanları ve diğer bir çok unsurları kapsamakta!

Herhangi bir değişiklik için tasarımcınıza bel bağlamanıza gerek kalmadan bir İçerik Yönetim Çözümü (CMS) olan WordPress’iniz ile kendi web sitenizin yönetimini devralabilirsiniz. Böylelikle hem harika bir görüntüye sahip bir web sitesine sahip olabilirsiniz, hem de ürün bilgileriniz ile blog makalelerinizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Web tasarım trendleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi bu makaleden edinebilirsiniz.

Dijital platformdaki vitrininiz olan web siteniz, işletmenizin ne olduğu ile ilgili de bir çeşit tanımlama yapmaktadır. Potansiyel müşterileriniz, sizinle herhangi bir iş yapmadan önce araştırma yapar ve web sitenizi gözden geçirmenin yanında ve rekabetteki durumunuzu da irdeler. Bulundukları talepler doğrultusunda size güvenip güvenmeyeceklerine ya da işlerini başka bir işletmeye devredip devretmeyeceklerini karar verme aşamasında dijital platformdaki varlığınız büyük rol oynamaktadır.

Cloudnames, dijital gelirinizi arttırmak üzere web sitesi tasarımı ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi içeren ücretsiz bir rehber sunmaktadır. Ücretsiz bir kopyasını bu linkten bugün edinebilirsiniz.

[include-page id=’18540′]

Mobil müşteriler

Tüm web trafiğinin %60’ı mobil müşteriler tarafından sağlanmaktadır, ve gün geçtikçe bu rakamlar daha da artış göstermekte. Bu yüzden mobil pazarlamanın önemi tartışma söz konusu bile değil; mobil pazarlama önemlidir! Bu nedenle bir numaralı önceliğiniz olarak mobil deneyime sahip olmak aşikardır.

Mobil uyumlu olmak demek web sitenizin tüm mobil el cihazları ve tabletlere ek olarak masaüstü bilgisayarlarda erişim imkanına sahip olmak demektir.

Görsel ve içerik, Grid temelli tasarım tarafından oluşturulmalı, akıcı bir şekilde işlem yürütmeli ve hizmet etmek istediğiniz masaüstü PC’ler, tabletler ve mobil telefonlar da dahil her türlü platformla uyumlu olmalıdır. Yakın zamanda Saat ve 4K-TV’leri de destekleyemeye ihtiyaç duyacaksınız.

Web sitenizin neden mobil uyumlu olması gerektiği hakkında daha detaylı bilgi için bu makaleyi okuyabilirsiniz.

 

Web sitenizdeki hizmetler

“Tasarım, sadece nasıl göründüğü ve hissettirdiği değildir. Tasarım, nasıl çalıştığı ile ilgilidir.”

Bilişim endüstrisinin en büyük ilham kaynağı olan Apple’ın kurucu ortağı Steve Jobs, işlevselliğe önem veren fikirleriyle hayatı boyunca hedefi on ikiden vurmuştu. Web sitenizin işlevselliği karşılaşacağınız en önemli tasarım zorluğudur. Web siteniz müşterilerinize ne türde hizmetler sağlayacak?

Şirket, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bilgi içeriğinin bulunması gerekiyor, fakat modern bir web sitesi daha fazlasını da sunmalı! Kampanya varış sayfaları, web-shop, blog, destek, rezervasyon çözümleri ve müşterilerinizle iletişimin diğer yolları harika bir web sitesi tasarımı için kilit önem taşımaktadır.

[include-page id=’18540′]

Demolar

Size ilham verecek bir kaç demoyu sizin için burada bir araya getirdik:

Amerikana

americana

Amsterdam

amsterdam

Bonbon

bonbon

Bouoquet

bouquet

Brunch

brunch

Caramel

caramel

Catalogue

Catalogue

Chocolat

chocolat

Construkt

construkt

Cookbook

cookbook

Counselor

counselor

Fringe

fringe

Gloss

gloss

Ink

ink

Jewel

jewel

Lavender

lavender

Lodger

lodger

Mojito

mojito

Olive

organic

Poloroid

poloraid

Poster

poster

Remake

remake

Roast

roast

Runway

runway

Sequin

sequin

Startup

startup

Steak

steak

Suburbia

suburbia

Tune

tune

Wallpaper

wallpaper

Cloudnames’te ne yapıyoruz

Online platformda en iyisi olmanız için gereken her şey için Cloudnames size yardımcı olabilir. Dijital hesaplarınızı, web sitenizi, Sosyal Medya Pazarlama ve diğer tüm karmaşık teknik detayların sizin yerinize yönetimini devralabilir, gelirinizi arttırmak üzere etkili bir büyüme adına size yardımcı olabiliriz.

Web sitenizin yönetimini devralıyor ve düzenli aralıklarla güvenlik ve güncelleştirilmesini de sağlıyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlama ve ihtiyacınız olan diğer tüm Dijital pazarlama kampanyalarında sizlere yardımcı olabiliriz.

 

[include-page id=’18540′]

 

İlginizi çekebilecek diğer makaleler

Teknoloji haberleri ile ilgileniyorsanız lütfen blog sayfamızı takip edin. Lütfen yorum köşemizden bizi bilgilendirin ve aşağıdaki ikonu tıklayarak makalemizi arkadaşlarınızla paylaşın. Unutmayın, paylaşmak önemsemektir!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!