Ecommerce_02-2

Siteniz için Çevrimiçi Ödeme Seçenekleri

Eğer çevrimiçi mağazanız varsa veya olmasını istiyorsanız, web siteniz üzerinden ödeme kabul etmek işiniz açısından faydalı olacaktır. Ürün ve servislerin ödemesini kabul edebilmek için iyi bir donanıma sahip olmanız gerekir; buna müşterilerin güvenliğini sağlamak da dahildir. Çevrimiçi WordPress Önyüzüne ayarlamayı tercih ettiğiniz ödeme seçeneği size kalmış; ama biz size birkaç hatırı sayılır seçenek öneriyoruz.

 

İster kart ve ödeme sürecinde yeni, ister web siteniz üzerinden bu işi çoktandır başarılı şekilde yürütüyor olun; ödeme ve alım satım işlemlerini yürütebilmek, siz ve müşterileriniz için can alıcı noktalardan biridir. Online ödeme sisteminiz bir nevi bir kredi kartı terminali görevi görür -elbette siteniz üzerinde- müşterilere, ürün ve servisleri satın alma imkanı sunar. Bu sebeple, e-mağazanız, müşteri verilerinin her daim güvende olduklarını ve sıkı bir şekilde korunduklarını garanti altına almalıdır.

 

[include-page id=’18525′]

 

 

Hangi metodu seçtiğinize bakmaksızın, mobil cihazlar üzerinden olsun veya web siteniz üzerinden direkt alım satım olsun, ödemeler hızlı ve güvenli şekilde halledilmelilerdir. Biz Cloudnames olarak, işinizi doğru ödeme yöntemi ve çözümü ile işinizi sağlamlaştırmanız konusunda size kolaylıkla yardım ederiz. Alım satım onaylama, imza, anahtar depolama ve link şifrelemesi gibi, her aşamayı kapsayan, işiniz için ideal ödeme çözümü sunmaktadır.

 

 

PAYPAL

Paypal en popüler ve kredisi olan seçeneklerden biridir; bu hayli uyumlu eklenti, bütün WordPress sitelerine entegre edilebiliyor. Paypal gerçekten popüler, iki protokol arası veri transferi ve e-ticaretin iki yönlü faydalarını sağlayan bir ödeme sistemidir. Birincisi, online mağazanız 7 gün 24 saat, haftanın her günü, siz parmağınız bile kaldırmadan açık olur. İkincisi, web siteniz üzerinden alışveriş yapan tüketiciler, fiziksel olarak hareket etmeden, e-ticaretin bir parçası olurlar. Bu durum, gerçek bir mağazada , mal satışı yaparken satıcının önüne çıkabilecek engellerin ortadan kaldırılması demek oluyor; lokasyon bunlardan sadece biri..

 

STRIPE

Stripe ile birlikte, internet siteniz üzerinden, Stripe ödeme servislerini kullanarak, kredi kartı ödemelerini kabul etmeye başlayabilirsiniz. Eklentilerin bahsetmeye değer temel özelliklerinden biri, müşteri deneyimi zenginleşmesi için bazılarını özelleştirebileceğiniz, kullanımı kolay ödeme formları sağlamalarıdır. Müşteri ilgili olduğu vakit iyi bir etki yaratan, kişiselleştirilmiş ödeme makbuzu seçeneği sunmaktadır. Stripe aynı zamanda eşsiz bir ödeme süreci komutu sunmaktadır ki bu size, ödeme sürecinin makinalaşmasını önleme olanağı veren, kendi sitenize yönetici olabilme imkanını verir. Örneğin, bir ödemeyi iptal etme, veya satın alma aktivitesi esnasında topladığınız bilgilerin ardından müşterinize e-posta gönderme özellikleri sunar.

 

Stripe ayrıca, toplam ödeme miktarlarına vergi miktarını eklemek üzere yapılandırılabilir. Bu özellik iyileştirilebilir ve bu sayede farklı bölge ve lokasyona göre farklılaşabilen vergi giderleri tanıyabilme özelliğine sahip olur. Stripe, Paypal’e nazaran daha ucuz bir alternatiftir. Ek olarak bir ticari hesaba veya geçide (gateway) sahip olmak zorunda kalmazsınız. İşte bu da Stripe’ı diğer eklentilerden daha az karışık yapar. Müşterileriniz için iyi haber ise, American Express kartlarının diğer kartlarla aynı oranda gidere sahip olmalarıdır. Bu özellikten geriye mutlu müşteriler kalır!

 

[include-page id=’18540′]

WooCOMMERCE

WooCommerce, çevrimiçi mağazaların neredeyse %30’una hakim bir platformdur. WooCommerce ile t-shirtten müzik dosyalarına, onlardan yazılıma kadar her şeyi satabilir, ciddi kısıtlamalara maruz kalmazsınız.

 

WordPress sitelerine entegre edilmesi için kurulmuş WooCommerce’de, veri kontrolünü, üçüncü taraf uygulamalar olmadan sağlayabilir, yani, gelecekteki işlerinizi de kontrol altına alabilirsiniz demek oluyor. WooCommerce için, hangi eklentinin işinize uygun olacağına ve ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılayacağına, 2Checkout, Amazon Ödeme, pay-u ve benzeri ödeme geçitlerine göz atarak karar vermelisiniz.

 

 

SHOPP

Shopp online işletmeniz için kullanışlı bir çözümdür çünkü daha önce sıraladığımız diğer ödeme hizmetleriyle karşılaştırıldığında biraz farklı çalıştığı görülebilir. Shopp güvenli kart seçeneği sunar, kullanışlı ödeme akışı, ürünlerin gösterilmesinin yanısıra WordPress üzerindeki esnek e-ticaret geliştirme araçları ile bir adım daha öne çıkmaktadır. Shopp, gerçek güvenilirlik, dış çevreden gelecek tehdit ve risklere karşı koruma özelliklerinden dolayı övülebilir. Shopp, aynı zamanda müşterilerine PCI tehditlerine karşı günlük tarama hizmeti de sunmaktadır.

 

50’den fazla ödeme prosesiyle yüksek derecede entegre bir hizmet ve bulut depolama servisini sunan Shopp, PayPal ödeme standartlarını ve eklentiye gömülmüş bir işlemci ile 2Checkout gibi çevrimdışı ödeme özelliğini sunmaktadır. Bu demek oluyor ki, online mağazanızı kurabilmek için ihtiyacınız olan herşey elinizin altında. Harika ek özellikleriyle Shopp, e-ticaret siteniz için ideal bir ödeme sistemidir. İhtiyacınız olan her şeyi tek bir yerde bulabileceğiniz bu hizzmetle, zamandan kazanır, stresle başa çıkmak zorunda kalmazsınız.

 

 

 

Gelirinizi Optimize Edin

Hangi ödeme çözümüyle başlayacağınıza karar vereceğinizde, platformunuza kolayca entegre edilebilecek esnek ödeme hizmetleriyle ilgili bir kara vermeniz gerekir. Yenilikçi, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı birçok ileri düzey ödeme hizmeti mevcut, doğru ödeme sistemini seçerek riskinizi minimize eder getirilerinizi optimize edersiniz. Birçok çözüm, size harika coğrafik kapsamlar sunar yani global ödemelere imkan tanıyan, bütün kart tiplerine uygun, döviz çeşidinin sorun olmayacağı ve böylece satışlarınızı maksimize edebileceğiniz ödeme çözümlerini kullanabilirsiniz.

 

 

Diğer ilgili makaleler

 

 

Akılcı dijital pazarlama yöntemleri hakkında daha fazlasını öğrenebilmek için blogumuzu takip edebilir, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ödeme çözümleri hakkındaki deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bizimle, yazımızı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

5 Responses

  1. Cloudnames’i tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz Erdem Bey.
   İşinizi büyütmek ve siteniz üzerinden gelirinizi artırmak isterseniz, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
   Saygılarımızla

 1. Merhabalar,

  Woocommerce Flatsome temasını kullanarak çok dilli (İngilizce, Fransızca,Almanca) yeni bir e-commerce sitesi kurmayı amaçlıyoruz. Ciddi, profesyonelce yapılacak bir çalışma ve sonrasında verilecek teknik destek bizim için son derece önemli.
  Sizinle mümkün müdür? Değil ise, bu konuda bize deste/hizmet verebilecek birilerini ya da bir kurumu önerebilir misiniz?
  Teşekkürler

  Cem Cüneyt ÖZTÜRK

  1. Merhaba Cem Bey,

   Talebinizi ilgili departmana yönlendirdik. En kısa zamanda bilgilendirmek için mail adresinize dönüş yapılacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!