shumei

Büyüme Odaklı Dijital Pazarlamanın Önemi

Eğer bir girişimci başarılı olmak istiyorsa, çevrimiçinde en iyisi olmalı. Nicole ve Lars Schjerden, Shumei Cilt Bakım Ürünleri’ni piyasaya sürerken büyüme odaklı dijital pazarlamanın öneminin farkına vardılar. Yeni müşteriler edinirken, ürünlerini de güvenli bir şekilde teslim edebilmeliler. Cloudnames, Shumei’nin web sitesini geliştirdi ve dijital pazarlama ile ilgili görüşmelerine de devam ediyor.

Shumei cilt bakımını kolay ve rahat hale getirmeyi vaat ediyor. Genç görünümünüzü koruyarak yaşlanmayı geciktiren ve cildinizi nemlendiren yüz maskeleri sunuyorlar. Seruma benzeyen özel geliştirilmiş formül, İskandinav iklimi veya benzeri yerlerde kuruyan ciltler için ideal. Shumei evinizin rahatlığında lüks spa hissini müşterilerine sağlıyor.

Lars Schjerden, ABD’nin batı yakasında 90’larda işletme okurken uzun dönem ortağı olan Tayvan kökenli Nicole ile tanıştı. Mezun olduktan sonra ikisi de memleketlerine döndü ama iletişimlerini sürdürmeye devam ettiler. Bir kaç ziyaretten sonra romantizm arttı ve Lars, Tayvan’ın başkenti Taipei’ye taşındı.

Çift, Tayvan ve Çin’de ticari ve sourcing şirketi kurdu ve altı yıldan sonra Norveç’e taşındılar. Nicole, 60 farklı milletten çalışanı ile ilgi çekici bir firma olan Kongsberg FMC’de kariyere başladı. Nicole, ‘Norveç’teki doğayı ve boşluğu seviyorum, Taipei’de geniş bir bahçenin olması pek yaygın değil.’ Çift oldukça aktif kayakçı, suda ve karda kaymayı seviyor.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

Norveç’teki Kuru İklim

Nicole Norveç’te geçen kısa bir zaman sonra, kuru iklimin cildindeki etkisini farketti. Böylelikle, bu sorunu çözebilecek cilt bakım ürünlerine bakmaya başladı. Ama, varolan ürünlerin çoğunun cildi yumuşatma veya iyileştirme üzerine olduğunu ve uzun vadede çözüm olmadığını farketti.

Sonucunda Nicole bunun sadece kendisi için değil, İskandinavya’da benzer iklimlerde yaşayanlar için büyük bir meydan okuma olacağının farkına vardı. Sonu gelmeyen krem şişelerden sonra cildinin hala kuru olduğunu farketti bu da Nicole’ü ideal yağı bulmak için daha hırslı hale getirdi.

Nicole çok iyi arkadaşı olan Taipei’de özel bir klinik yöneten, deneyimli dermatolog Dr. Hsiao’dan tavsiye istedi. Dr. Hsiao kuru iklim ürünlerinin çoğunun daha cilde nüfus etmeden buharlaşıp gittiğini ve dolayısıyla cilde olan etkisinin çok az olduğunu açıkladı.

Bu Nicole’ü cildinin sağlıklı, nemli ve daha az kuru kalmasının alternatif yollarını aramaya sevk etti. Sonuç olarak, Shumei cilt bakım serisi doğdu. Nicole ve Lars sorunsuz olarak, cildi yumuşak hissettiren ve nemlendiren özel formül serumlu hafif yüz maskesini geliştirdi.

‘Bu maskeleri gerçekten çok sevdim!’ diyor Nicole. ‘Serumdaki aktif bileşenler siz rahatlarken ve bu histen keyif alırken cilde nüfus ediyor. Maskeyi kaldırdığınızda, cildiniz yumuşak, canlı ve nemli görünüyor.’

Schumei maskeleri ile evinizin içinde mükemmel SPA deneyimini yaşayabilirsiniz.
Shumei yaprak maskeleri besleyici maddeleri özel tasarlanmış serumda barındırıyor ve siz kendi evininizin rahatında lüks spa deneyimi yaşarken cildinize nüfus ediyor

Dijital Kanallarda Mükemmel Olunmalı

Nicole’un eşi Lars Schjerden, Fast (şimdi Microsoft tarafından satın alındı)teknoloji şirketi için çalıştı. İş tecrübesinin sonucu olarak, çevrimiçinde sağlam bir portfolyoya sahip olmanın önemini biliyor ve biraz da internetin hizmet ettiği fırsatlar ile ilgili merakı uyanmış durumda. Buna büyük gruplara ulaşma ve uluslararası farklı demografiğe ulaşmak dahil.

‘Bu işte başarılı olmak istiyorsak dijital kanallarda mükemmel olmamız gerektiğini her zaman biliyorduk!’ dedi Lars Schjerden. “Dolayısıyla Cloudnames ile bağlantıya geçtiğimiz için çok şanslıyız.”
Cloudnames’te birçok müşterimiz gibi, bu macera Shumei ile ilgili olabilecek bir Facebook paylaşımını görmeleri ile başlıyor ve o andan itibaren harika çift büyüme odaklı dijital ile ilgili daha fazla şey öğrenebilmek için Cloudnames blogunu takip ediyorlar.

“Cloudnames blogu ilham alabilmemiz için harika bir kaynak oldu’ dedi Lars. ‘Başka bir web tasarımcı ile anlaşmamız vardı fakat bize ihtiyacımız olanı veremiyordu, doğal olarak Cloudnames ile iletişime geçtik.’
‘Bundan dolayı çok mutluyuz’ diye ekliyor Nicole. “Gerçekten ne istediğimizi anlayan bir takımla çalışmak bir zevkti. Cloudnames iş fikrimizi anlamak için zaman verdi ve markamızı pazarlamak için tasarlanmış bir web sitesi yaratmaya yardımcı oldu.”

İletişim Kurmak ve Geri Bildirim Almak

Yeni bir Web sitesi Shumei Cilt Bakımı için çok önemli bir adımdı. Web sitesi ilgili kişilerin iletişime geçebilmesi ve geri bildirimlerini yapabilmeleri için tasarlandı. Odaklandığımız şey, ziyaretçilerin çeşitli ürünleri ücretsiz deneme isteğini kolaylaştırmaktı.

Shumei Cilt Bakımı ilgili müşterilerin geri bildirimler alabilmek için ürünlerinin örneklerinden gönderiyor. ‘Derin Yüz İyileştirme Maskesi’ veya ‘İsveç Elma Kök Hücre Yüz Maskesini, ücretsiz örneğini aşağıdaki görseli tıklayarak talep edebilirsiniz. (Ne yazık ki şu anda yalnızca Norveç‘te geçerlidir.)

Web sitesine ulaşmak için tıklayınız.
Shumei Cilt Bakım’nın web sitesine gitmek için linki tıklayın.

Bir sonraki aylarda potansiyel müşterilere erişebilmek için Facebook’u kullanmak planda. ‘Cloudnames Facebook’ta nasıl potansiyel müşterilere ulaşabileceğimiz konusunda eğitim sağladı’ dedi Nicole. ’Bu sonbaharda deneyeceğimiz birçok promosyon planladık.’

Cloudnames web sitesini geliştirmeye devam ediyor ve yakında müşterilerin güvenle ürün siparişi vererek satın alabilecekleri bir web dükkanı uygulayacağız. ‘İlgili müşterilerle iletişime geçirecek bir çözümü hızlıca canlıya geçirmek bizim için çok önemliydi.’ dedi Lars. ‘Bu yüzden, fonksiyonellik web dükkanı ve ödeme çözümlerini bir sonraki adım olarak entegre etmeye öncelik vermede anlaştık’.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

Pazarlama için tasarlanmış web siteleri

Güzel bir web sitesi tasarlamak kolaydır. Zor olan dijital pazarlamaya uygun için bir web sitesi tasarlamak. Deneyim ve bilgi gerektirir. Hatta deneyimli web site tasarımcıları bile genellikle pazarlama hakkında az şey bilirler. Ama Cloudnames ne gerektiğini biliyor! ‘Cloudnames müşterisinin başarısına odaklanırken diğer web sitesi tasarımcıları sadece tasarıma odaklandı’ dedi Lars.

Cloudnames rekabetçi fiyatlarla sizin beklentilerinize göre özelleştirilmiş güzel, modern, mobil ve hızlı web siteleri sunuyor. Tüm çözümlerimiz düzenli güncellemelerle Site yönetimi, yazılım lisansları, destek ve mevcut en iyi güvenlik çözümlerini içeriyor.

Cloudnames geliştirici bölümü İstanbul, Türkiye’de yer alıyor. Müşterilerimiz tüm Avrupa’dan, dolayısıyla, kaliteden ödün vermeyerek, rakiplerimizin maliyetlerinden daha düşük bir maliyete hizmet verebiliriz.

Shumei Skin Care
“Cloudnames ile toplantımız oldukça profesyoneldi. İş modelimize direkt olarak daldık ve pazarlama için ideal bir web sitesi ile kısa bir sürede çevrimiçi olduk! Yeni web sitemizden ve Cloudnames ekibinin reklam odağından çok memnunuz.’ dedi Lars Schjerden. Cloudnames ile toplantımız oldukça profesyoneldi. İş modelimize direkt olarak daldık ve pazarlama için ideal bir web sitesi ile kısa bir sürede çevrimiçi olduk! Yeni web sitemizden ve Cloudnames ekibinin reklam odağından çok memnunuz.’
Lars Schjerden, Shumei Cilt Bakım Ürünleri Kurucusu

Cloudnames dijital girişimcileri seviyor

Çevrimiçinde başarabilecekleriniz büyük bir süratle değişiyor. Teknoloji geçmişe göre oldukça hızlı gelişiyor ve bu hızın gerisinde kalırsanız sizi takip eden işletmeler tarafından geçilme ihtimaliniz var.

Bazı analizler Fortune 500 şirketlerinden %40’ının gelecek 5 yıl içinde kaybolacağını iddia ediyor. Bu evrendeki 500 en büyük şirketten 200’ü anlamına geliyor.

Ve birçoğumuz üçüncü endüstriyel devrimin ortasında olduğumuzun farkında değil. Ve bu önümüzdeki 50 yılda meydana gelmeyecek, siz bu makaleyi okurken gerçekleşiyor!

Eğer küresel dijital pazarlamada ayakta kalmak istiyorsanız çevrimiçinde mümkün olan en iyisi olmalısınız! İşte bu tam olarak Cloudnames’de müşterilerimizin ulaşmasına yardım ettiğimiz şey.

Cloudnames’te ne yapıyoruz

CNcanhelp-300x269Cloudnames çevrimiçi kanallarda en iyisini yapabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyde yardımcı olabilir, tüm dijital stratejinizi, web sitenizi, sosyal medya profillerinizi, dijital pazarlamanızı ve tüm karmaşık teknik detayları online kazancınızı etkili biçimde büyütmek için yönetebiliriz.

Web sitenizin yönetimini devralıyor ve düzenli aralıklarla güvenlik ve güncelleştirilmesini de sağlıyoruz. Arama Motoru Optimizasyonu, Arama Motoru Pazarlama, Sosyal Medya Pazarlama ve ihtiyacınız olan diğer tüm Dijital pazarlama kampanyalarında sizlere yardımcı olabiliriz.

Cloudnames, dijital kanallarda yeni satışlara veya potansiyel müşterilere ve görünürlüğe dönüşen bir web sitesi olan dijital bir iletişim stratejisi geliştirmenize yardımcı olur!

İlginizi çekebilecek diğer makaleler

Dijital Pazarlama ile ilgileniyorsanız, blog sayfamızı takip edebilirsiniz. Politikacıların sosyal medya kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorum köşemizden bizi bilgilendirin, aşağıdaki ikonu tıklayarak makalemizi arkadaşlarınızla paylaşın. Unutmayın, paylaşmak önemsemektir!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!