Web sitesine mi ihtiyacınız var

Bir Web Sitesine mi İhtiyacınız var?

Muhteşem şekilde tasarlanmış, güvenli ve sürekli güncellenen bir web sitesine sahip olmak ister miydiniz? Cloudnames size bütün bu sayılan hizmetleri sunabilir. Biz müşterilerimize, onlara daha fazla iş getirecek şekilde tasarlanmış sorunsuz yönetilen web tasarım hizmetleri sunuyoruz! Sizin için modern trendlere uygun şekilde tasarlanmış bir web sitesi yaratabiliriz.

Araştırmalarımız; Türkiyedeki şirketlerin %42’sinin web sitesine sahip olmadığını, olanların neredeyse %80’inin sitelerinden hiç de memnun olmadığını göstermektedir. Bu demek oluyor ki Türkiye’deki tüm şirketlerin %89 ‘u yeni bir web sitesine sahip olduğunda bu onlara gerçekten fayda sağlayacaktır. Siz de onlardan biri misiniz? Yoksa yeni bir web sitesine mi ihtiyacınız var? O zaman okumaya devam edin!

Başarılı bir web sitesi ile berbat bir web sitesi arasındaki fark basittir: İyi bir web sitesi size kazanç ve yeni müşteriler getirir. Kötü bir web sitesi ise müşterileri korkutup kaçırır ve potansiyel kazancınızı da yanlarında götürürler.

 

[include-page id=’18540′]

 

Web Sitesi Yönetimi

Biz, online pazarlamanın sonsuz ve muhteşem ayrıcalıklarından faydalanmak isteyen ama bir web sitesi yönetiminin zorlukları ile de boğuşmak istemeyen şirketler için bulut tabanlı çözümler geliştirdik.

Eskiden çok zor ve karmaşık olan şey şimdi ise çok kolay. Siz her şey ile sizin yerinize ilgilenmemiz ve bütün sorunları çözmemiz için bize izin veriyorsunuz, biz de sizin online varlığınızın güncel ve güvenli olmasını ve aynı şekilde de kalmasını sağlıyoruz.
Burada size düşen temel iş ise sadece içeriği ulaştırmak olacaktır. Bunun dışındaki her şey Cloudnames grafik ve web tasarım ekibi tarafından halledilecektir. Hatta isterseniz Sosyal Medya Pazarlamanızı, Arama Motoru Pazarlamanızı ve daha fazlasını da sizin için yapabiliriz.

 

 

Sunmanız Gereken Hizmetler

Çoğu Barındırma Hizmeti Sağlayıcıları geleneksel hizmetler sunmaktadır. Onlar web sitelerini tasarlama işini müşterilerine bırakmakta ya da bir web tasarımcısı ile anlaşmaktadırlar. Şirketlerin değişmeyen ve uzun süre güncellenmeyen web sitelerine sahip olmalarının da nedeni budur.

Cloudnames’te biz müşterilerimize her zaman yüksek kalitede hizmet ile modern görünümlü web sayfaları sağlayan bir web tasarım yönetimi sunuyoruz.
Aboneliklerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları dikkate alınarak kişiye göre hazırlanmış düşük maliyetli web tasarım paketleri olup, müşterilerimizin web varlıklarının düzenli olarak güncellendiğinden emin olmaları sağlanmaktadır.

 

Modern Web Tasarım Prensipleri

Biz, modern web tasarım prensiplerini, mobil duyarlı web tasarımını ve tasarım ile ilgili son düzeltmeleri yaparak, online kazancınızı artırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri bir araya getirmiş oluyoruz.

Modern web tasarımı ve mobil duyarlı tasarım işinizi sürdürmek ve kazancınızı artırmak için web sitenizi nasıl oluşturmanız gerektiği ile ilgilendiği kadar, değerli içeriğinizi hedef kitlenize nasıl sunmanız gerektiği ile de ilgilenmektedir.

Biz, satış ve pazarlama ekibinizin takip edebilmesi için müşterilerinizin rezervasyon yapabildiğinden, yer ayırtabildiğinden, sipariş verebildiğinden ya da iletişim bilgilerini bırakabildiğinden emin olmak için gerekeni yapıyoruz.
Bizim web tasarım ürünlerimiz sürekli yenilenmektedir ve bu sayede web siteniz müşterilerinize sunmak isteyeceğiniz şekilde düzenli olarak daha iyi tasarım versiyonları ve daha iyi hizmetler ile güncellenecektir.

 

Mobil Müşteriler

Web trafiğinin %60’ından daha fazlası mobil müşteriler aracılığıyla sağlanmakta hatta bu oran her geçen gün artmaktadır. Yani mobil pazarlamanın önemi artık tartışmaya açık bir soru değildir, öyle olduğunu biliyoruz! Böylece Mobil konusunda deneyim sahibi olmak artık birinci önceliğiniz olacaktır.
Mobil Cihazlara uygun olmak demek, websitenizin taşınabilir cihazlardan ve tabletlerden girilebilir ve ulaşılşabilir olması demektir. Duyarlı tasarım web sitenizin sabit bilgisayar kullanıcılarından da mobil müşterilerden de olumlu müşteri deneyimleri olarak olumlu sonuçlar alması demektir.

[include-page id=’18540′]

 

Bulut Tabanlı Platform

Biz gerçekten uygun fiyatlara dünya standartlarında bir teknoloji sunuyoruz. Bizim barındırma hizmetleri platformumuz dünyanın önde gelen platformu olan Amazon Web Bulut Hizmetlerini temel almaktadır. Biz, alan adları, e-posta, web barındırma hizmetleri, WordPress ve muhteşem Google uygulamaları gibi çerçeveler de dahil olmak üzere hızlı, güvenli, istikrarlı ve ölçülebilir hizmetler sunuyoruz.
Bulut Platformu web hizmetleri hakkında daha fazla bilgiyi bu makaleden öğrenebilirsiniz.

Kendi web sayfanızı oluşturmak ve bakımını yapmak istiyorsanız da size dev bir kaynak kütüphane ve birici sınıf destek sunuyoruz. Bizim barındırma hizmeti platformumuz WordPress’i akıcı şekilde anlayıp konuşabilen herkes için muhteşemdir. Web tasarım ortakları da dahil.
Başarılı bir web sitesi oluşturmak için neler yapmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgiyi bu makaleyi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Ama bir web tasarımcısı değilseniz ve biri sizin web sitenizle ilgilensin, problemlerini çözsün istiyorsanız Cloudnames tam size göre demektir. Biz sizin şirketinizin işlerini geliştirmesi için çabalayan ve online işlerinize özen gösterecek olan online ekibiniz olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Web Sitesi Güvenliği

Müşterilerin bağlantı kurabileceği bir nokta olarak, web siteniz güvenli olmalı ve online müşterilerinizle sürdürdüğünüz iyi ilişkileri güvence altına almalıdır. Marka isminiz ya da işi güvenilirliğiniz, reputasyonunuza zarar verebilecek olan web sitenize bulaşabilecek ya da çökmesine sebep olabilecek tehditlere taviz vermemelidir.

Bizim web tasarım yönetimi paketlerimizde, Cloudnames müşterimiz için güvenliğin yönetimini sağlamaktadır. Bütün yazılımların, temaların ve eklentilerin güncellemeri düzenli olarak tarafımızca yapılmaktadır. Biz bireysel geri sarma opsiyonu ile iki kademeli yedekleme yapıp, virus taramaları, spam filtreleri, yorum spam filtreleri ve yüksek düzeyde koruma için güvenlik yazılımlarını birleştiriyoruz.
Ek olarak biz hizmetlerimizi var olan en güvenli bulut altyapı hizimetlerini kullanarak sunmaktayız. Eğer online güvenlik sizing için bir kaygıysa,endişe etmeyin. Cloudnames size korur!

 

Matematiksel Analiz ve Raporlama

Analitik ve raporlama web site ziyaretçilerinizin davranışlarını anlayabilmeniz ve yorumlayabilmeniz için inanılmaz araçlardır. Bunu sağlamak için neyi ölçmek ve izlemek istediğinizie bağlı olarak içerik yönetim sisteminizin farklı alanlarına küçük kod bitlerini yerleştirmeniz gereklidir.
Bu tüm online işlerde başarıyı getirecek olan cevapları sağlayacak her türlü pazarlama ya da e-ticaret aktivitesi için anahtardır. Cloudnames matematiksel analiz ve raporlama araçlarını tüm web tasarımı yönetimi paketlerimize uygulamakta ve paketlerimizle birleştirmektedir.

 

 

Web Sitenizi Pazarlamaya Uygun Hale Getirin

Başarılı bir web sitesine sahip olmaktaki amaç şirketinizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin pazarlamasını yapmak olacaktır.

Advanced ve Premium paketlerimizde en etkili şekilde web sitenizin pazarlamasını yapabilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getirdik. Premium paketimiz buna ek olarak tam anlamıyla bir web dükkan hizmeti de sunmaktadır.

Biz web sitenizin yer ayırtma, rezervasyon, satış ve ziyaretçilerinizin yapmak isteyebileceği diğer aksiyonları göz önünde bulundurularak ve buna uygun şekilde hazırlandığından da emin oluruz. Ayrıca Harekete Geçirici Mesajlar ve Varış Sayfası yapmak için yazılımı da buna dahil ediyoruz.

[include-page id=’18540′]

 

Web Sitenize Trafik Oluşturun

Web siteniz tamam olduğunda bir sonraki adım, web sitenize trafiği ve akışı sağlamak olacaktır. Bunu yapmanın İçerik Pazarlaması, Sosyal Medya Pazarlaması, Arama motoru Pazarlaması, e-posta yolu ile pazarlama ve bunun gibi çeşitli yöntemler de dahil olmak üzere pek çok yolu vardır.
Cloudnames olarak tüm bu hizmetleri tek bir paket olarak Sosyal Medya Pazarlaması Paketimizin içinde sunmaktayız ki müşterilerimiz online pazarlamanın çok etkili ayrıcalıklarından faydalanmış olabilsinler.

 

 

Cloudnames Size Yardım Edebilir

Biliyoruz ki okuyucularımızdan pek çoğu yoğun bir tempoya sahip ve vakitlerini gerekli olan web sitelerini tasarlama işini kendi kendilerine yaparak harcamak istemiyorlar. Siz de bu gruba dahilseniz, söyleyebiliriz ki kendinizi güvenle Cloudnames’e emanet edebilirsiniz, biz bu işi sizin yerinize yapıyoruz.

Cloudnames size farklı ihtiyaçlara karşılık veren ve farklı pazarlama seviyelerine uygun bir web tasarım paketi sunuyor. Yine de siz web sayfanıza içerik sağlamalısınız ama biz web sayfanızı yüksek standartlarda, bütün güncellemeleri yapılmış ve güvenliği sağlanmış şekilde hazırlıyor ve size de tüm gelişmelerden haberdar ediyoruz.

Ayrıca size Arama Motoru Optimizasyonu,arama motoru pazarlaması, e-posta yolu ile pazarlama ve sosyal medya pazarlaması konularında da yardımcı oluyoruz, Online varlığınızı ve dijital pazarlamanızı sürdürebilmeniz için gereken tüm teknik zorluklarla biz başa çıkıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında bizimle konuşmak istiyorsanız lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın!

 

 

İlgilenebileceğiniz Diğer Makaleler

 

Web tasarımı ve sosyal medya pazarlaması ile ilgileniyorsanız lütfen blogumuzu takip edin. Yeniden tasarlanması gereken bir web sitesi hakkında neler biliyorsunuz? Lütfen bizimle aşağıda yorum için ayrılan alanı kullanarak paylaşın ve imgeleri kullanarakarkadaşlarınızla da paylaşın. Paylaşmak Önemsemektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!