Cloudnames SEO Hizmetleri

Cloudnames SEO Hizmetleri

Arama motorunda bulunma oranınızı arttırmak ister misiniz? Google’da arama yapanların %75’i ilk 3 sonuçtan birine tıklıyor. Cloudnames olarak SEO Hizmetleri ile, potansiyel müşterilerinizin internette işletmenizi bulmasını kolaylaştırıyoruz.

Arama motorları her geçen gün daha da gelişiyor, dolayısıyla internet üzerinde başarılı olmak isteyen firmalar için arama motoru optimizasyonunun (SEO) önemi her geçen gün artıyor.

Araştırmalarımıza göre arama sonucu sayfasında ilk sonucu tercih edenlerin oranı %50, 2. ve 3. sonuçları tercih edenlerin oranı ise %25.

Kısaca arama sonucu sayfasında ilk üçte olmak iş hacminizi kayda değer oranda attırabilir, aksi durumda ise internet üzerinden elde ettiğiniz gelir ciddi oran da düşebilir.

[include-page id=’18540′]

 

SEO Nasıl Çalışır?

Her arama moturunun öncelikli görevi aranan içerikle ilgili yüksek ilgi puanı olan alakalı içerikleri sunmaktır. Arama motorlarının, ilk sonuçta kimin yer alacağına nasıl karar verdiğiniz biliyor musunuz?

Arama motorlarının göz önünüde bulundurduğu beş kategori vardır.

(1) Kaliteli İçerik. İçerik kalitenizi bir anda arttıramazsınız. Kaliteli içerik sunduğu halde pek çok firma internette kolay erişilebilir değil. İçerik ve erişilebilirlik yüksek sıralama için hayati önem taşıyor. Arama motorlarının internette gezinen ve indekslerini güncelleyen alt uygulamaları vardır. Yüksek puan alabilmek için internet sitenizin kullanıcı dostu olması gerekmekte.

(2) Kullanıcı dostu deneyim. Arama motorları artık kullanıcı dostu deneyimin ne olduğu anlayabiliyor dolayısıyla eğer siteniz karmaşık ve müşterilerinizi kaçıracak bir siteyse sıralamanızı olumsuz etkileyecektir. Arama motorlarının alt uygulaması olan web gezginlerinin baktığı en önemli detay teknik problemlerdir.

(3) İnternet siteninizin navigasyon ve bağlantı hızı arama sonucunda ilk sıralarda yer alabilmek için çok önemlidir. Eğer internet sitenizin teknik problemleri varsa daha alt sıralarda yer almaya hazırlayın kendinizi.

(4) İçeriklerinizi uygun etiketlemek içeriklerinizi etiketlerken dikkat etmeniz gereken kurallar var, eğer yanlış etiketleme yaparsanız ya da hiç etiketleme yapmazsanız web gezginleri içeriğinize erişemez. Arama sonuçlarında daha alt sıralarda yer almanıza sebep olacak ciddi bir problemdir bu.

(5) Dış bağlantılar, basit bir şekilde internet sitenizle bağlantılı olan sosyal medya hesapları ve yüksek kaliteli başka internet siteleridir dış bağlantılar.

SEO hizmetleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Cloudnames Size Yardım Edebilir

İnternet üzerinden pazarlama yapabilmeniz için ihtiyacınız olan bütün hizmetleri Cloudnames olarak size sunuyoruz. İnternetteki varlığınızı baştan aşağı inşa edebiliriz, internet sitenizi hazırlayıp, sosyal medya pazarlama kampanyanızı yürütebiliriz. Kısaca internet üzerinden gelirinizi arttırabilecek herşeyi hizmetinize sunarak sizi teknik detaylarla boğuşmaktan kurtarıyoruz.

Düzenli aralıklarla SEO’nuzu güncelleyip, içeriklerinizi doğru şekilde etiketlediğimiz SEO yönetim hizmeti sunuyoruz. Böylece en yüksek ilgi puanını alarak arama sonucu safyasında ilk sıralarda yer almanızı garantiliyoruz. İnternet üzerinden pazarlama yaparken reklamlarınızın ön plana çıkmasını sağlayan off page (sayfa dışı) SEO hizmeti de sağlıyoruz.

[include-page id=’18540′]

SEO, Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Sosyal Medya Marketing (SMM) ve diğer internet sitesi yönetimi ve e-mail pazarlama gibi diğer dijital pazarlama aktiviteleri ile elinizdeki içeriği en uygun ve en iyi verimi alacak şekilde pazarlıyoruz.

SEO önerilerimizden bir kaç örneği aşağıda bulabilirsiniz

SALEOrder_TR_SEO

 

 

Cloudnames yardım edebilir

Cloudnames, dijital pazarlama hakkında ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olabilir. İnternet üzerinden daha çok gelir elde edebilmenizi sağlayacak, web sitesi, dijital pazarlama ya da diğer tüm karmaşık teknik detayların sizin için yönetimini devralabiliriz. Böylelikle siz de şirketinizin ana faaliyetlerine odaklanabilirsiniz.

Sadece mobil uyumlu modern bir web sitesi tasarlamıyoruz, müşterilerinizin de talepleri doğrultusunda hizmetler de sunuyoruz. Bunun yanında web sitenizi yönetiyor ve düzenli aralıklarla güvenliğini sağlama ve güncelleştirme de sağlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlaması (SEM), Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) ve diğer tün dijital pazarlama aktivitelerinizin yanında web sitesi ve e-mail pazarlamanın da yürütülmesini üstlendiğimiz bir online pazarlama hizmeti sunuyoruz.

Bizimle irtibat kurmak için lütfen iletişim adreslerinizi bırakın!

[include-page id=’18540′]

 

İlginizi Çekecek Diğer Makaleler

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Bu makaleyi paylaşın.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Hizmetlerimiz

dijital strateji

Dijital Strateji

Cloudnames, işletmenizin dijital iletişim ve pazarlama için pratik bir plan oluşturmasına yardımcı olabilir. Dijital stratejinizi tartışıyoruz ve rakiplerinizi inceliyoruz. Ardından, iyileştirmeler için somut önerilerle geliriz.

Web Tasarımı

Dijital pazarlamaya çok uygun bir web siteniz var mı? Sitenin ne kadar iyi çalıştığını inceleyebiliriz. İyileştirmeler için somut öneriler içeren web sitenizin ücretsiz bir incelemesini alın. Küçük değişiklikler büyük sonuçlar verebilir!

organik trafik oluşturma, arama motoru optimizasyonu

Trafik Oluşturma

Web sitenize nasıl trafik çekiyorsunuz? Cloudnames, içerik oluşturabilir, arama için optimize edebilir ve sosyal medya, e-posta ve diğer kanallarla trafiği artırabilir. Etkili web siteleri, satışa dönüştürülen birçok ziyaret sağlar.

Dijital Strateji

Dijital pazarlama stratejisini nasıl geliştirebileceğinize ilişkin ücretsiz kılavuzumuzu indirin

Dijital Pazarlama hakkında bir tartışma için bugün bizimle iletişime geçin

Help us to share

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Güncel içeriklerimizden anında haberdar olmak için haber bültenine kaydolun!